آتش سوزی در “Sarajet e Toptaneve” ، Veliaj: تسریع سلب مالکیت ، بدون ساخت و ساز – آخرین اخبار

[ad_1]

آتش سوزی در Sarajet e Toptaneve ، Veliaj: تسریع سلب مالکیت ، بدون ساخت و ساز


اریون ولیای ، شهردار تیرانا ، به Saraje e Toptananeve ، که شب گذشته در آتش سوخت ، گفت: “مصادره 18 مالک ، اعلام موزه به عنوان اولین میراث سابق آمریکایی در تیرانا و یک بنای فرهنگی ، بازسازی و باز شدن برای عموم.”

ولاژ از طریق وضعیت خود در شبکه های اجتماعی می گوید که ساختمان سراجت یک بنای فرهنگی است و هیچ ساختمانی در آن وجود نخواهد داشت.

وی خاطرنشان می کند که سعی شد این شیء از پنجره عقب سوزانده شود تا مالکان بتوانند سلب مالکیت را متوقف کنند.

“نیمه شب ، من با ادی راما ، نخست وزیر صحبت کردم ، که اجازه تسخیر سریع سارایوو را به عنوان یکی از اولین اقدامات دولت جدید داد. فراموش کنید که ساخت و ساز وجود خواهد داشت و فراموش کنید که آتش سوزی رخ می دهد تا زمانی که مصادره رخ دهد. وی نوشت: “از امروز ، رژیم امنیتی 24 ساعته آغاز شده است.”

ولاژ تأکید می کند که دوربین های امنیتی عامل آتش سوزی را دستگیر کرده اند که با مقامات روبرو خواهد شد.

اما به گفته وی ، “آتش سوزان واقعی کسانی هستند که دستور داده اند ، هیچ رحمتی برای آنها وجود نخواهد داشت.”

برای این رویداد ، پلیس صبح امروز سه شنبه اعلام کرد که آتش سوزی حوالی ساعت 23:45 شب گذشته رخ داده است و تنها خسارت مادی وجود دارد.

“سراجت” توسط سلیم پاشا توپتانی در سالهای 1833-1840 ساخته شد. این ساختمان بیشتر به عنوان خانه سروت بیگ لیبوهوا ، داماد سلیم پاشا شناخته می شود.

این کاخ ها معماری عثمانی را حفظ کرده و به دلیل اینکه بخشی از تاریخ قدیمی شهر هستند ، در سال 1963 به عنوان یک اثر فرهنگی اعلام شدند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *