آرتینه احمتی مجموعه بعدی را به ارمغان می آورد ، خلاقیت های او در هفته مد پاریس می رسد – آخرین اخبار

[ad_1]

آرتینا احمتی مجموعه بعدی را به ارمغان می آورد ، کارهای او همچنین به هفته مد پاریس می رسند


درمان به کمال رسیدن هر جزئیات ، سبک “هایوت کوت” ، جلسات بصری با مشتریان و همچنین تأکید بر جذاب ترین قسمت های مشتری ، از ویژگی های طراح آرتینه احمتی به ایده های منحصر به فرد و سازگاری محسوب می شود. کالت پلاس می نویسد ، سبک فعلی خلاقیت هایی را ایجاد کرده است که بر خطوط بدن زیبا و متفاوت تأکید دارد ، جایی که لباس ها این توهم را ایجاد می کنند که بدن آنها را مانند یک دستکش که مخصوص آنها ایجاد شده است ، در آغوش می گیرند.

اشتیاق او به خلق لباس از کودکی آغاز شد ، زمانی که تمایل زیاد به خلاقیت های کوچک و تغییر لباس قبلی او ارتباط تنگاتنگی با این حرفه ایجاد کرد ، بنابراین به بخشی جدایی ناپذیر از آن تبدیل شد.

تجارت وی سفر خود را در پایان سال 2019 آغاز کرد ، سالی که جهان را با وضعیت همه گیر تکان داد و تجارت اصلی خود را به وجود آورد. این وضعیت مجبور شد کار را برای چند ماه متوالی به حالت تعلیق درآورد ، اما با گذشت زمان طراح شخصاً جایگزین این وقفه شد تا کارهای خود را بلافاصله پس از انتشار اقدامات آغاز کند.

تصویر

بر همین اساس ، در جولای سال 2020 ، احمتی اولین مجموعه خود را منتشر کرد و به همراه هفت نفر از همکارانش ، با کار خستگی ناپذیر و کنسرو کردن غیرمعمول ، آخرین مجموعه را برای سال 2022 خلق کرد.

آخرین مجموعه به عنوان یک ایده تجربی از طراح ارائه شده است ، جایی که او با برخی از جزئیات ، شکل ها و رنگ ها کار می کند که برای عوام کاملاً مطلوب است. هدف اصلی در خلاقیت های او همیشه “او. زنان “، و نه تنها زیبا به نظر می رسند ، بلکه احساس قدرت می کنند و خود نیز هستند ، زیرا به گفته او هر زنی در نوع خود بی نظیر است و وقتی در آنچه احمتی برای آنها ایجاد می کند احساس راحتی و خوشبختی کنند ، آن را بسیار بالا می داند دستاوردی برای او

طراح آرتینا احمتی در مصاحبه با KultPlus در مورد آخرین مجموعه خود که در مدت زمان نسبتاً کوتاهی خلق شده است ، اما همچنین درباره موفقیت خود که مرزها را عبور می کند صحبت کرد.

“این مجموعه شامل 15 لباس است که در مدت زمان نسبتاً کوتاهی ایجاد می شود ، شروع با ایجاد مضمون ، الهام ، طراحی ، انتخاب مواد ، و سپس با ایجاد الگوها ، دوخت و اتمام با دست ساز ، که ویژگی کار ما است ، ادامه دارد. . بنابراین ، این روند بسته به مدل و فرم هایی که برای کار است ادامه می یابد “، می گوید احمتی.

تصویر

به گفته وی ، وقتی صحبت از رنگ ها و تنوع آنها می شود ، او همیشه تمایل به تطبیق با روند آن زمان را دارد ، در حالی که مورد علاقه های شخصی وی همچنان رنگ هایی مانند سایه های سیاه و برهنه است. در حالی که او در مجموعه ها و خلاقیت ها با هر رنگ و شکل کار می کند.

“از نظر انتخاب ، بعد از بخشی که موضوع الهام و مواد را انتخاب می کنیم ، تعداد نسبتاً زیادی طرح ایجاد می کنم ، جایی که برخی از آنها به طور جمعی انتخاب می شوند. احمتی به كولت پلاس گفت: “در حالی كه سفارشات معمولاً با تركیب آنها با مدلهای مجموعه قبلی ، با برخی جزئیات كه مشتریان می خواهند تغییر دهند و سفارشی سازی می شوند ، ایجاد می شود.

وی گفت: “هر مشتری خاص است و برای رضایت از کار و آنچه نیاز دارد ، به حداکثر کار و فداکاری نیاز دارد.”

برای احمتی ، بزرگترین چالشی که او با آن روبرو شد آخرین چالشی بود که در سراسر جهان اتفاق افتاد ، جایی که مانند همه مشاغل دیگر ، کار باید متوقف شود ، خلاقیت خلاقیت طراحان برای مدتی که به نظر می رسد امروز به پایان رسیده است.

“من معتقدم که هرکس به شیوه خود بهترین چیز را از طریق خلاقیت در روح ، سبک و حرفه ای بودن انسان به ارمغان می آورد. برای خودم ، من فکر می کنم که من به اندازه کافی مطالعه و کار کرده ام تا بتوانم خودم را به عنوان یک طراح کامل معرفی کنم و محصول را به حرفه ای ترین شکل ممکن به مشتری ارائه دهم ، همان چیزی که حرفه ای نامیده می شود. “

برخی از نام های مشهوری که نام آرتینا را در لباس های او به همراه دارند عبارتند از: خانم الخاندرا بویتراگوک و Miss Universe اکوادور 2020 ، لجلا اسپینوزا. در همین حال ، موفق ترین مشارکت او در جلسه عکس Miss Universe Colombia 2020 ، ماریا فرناندا ، برای بزرگترین روزنامه “مجله پمپ” در آمریکای لاتین بود ، جایی که فرناندا شرکت احمتی را در میان بسیاری از طراحان جهان انتخاب کرد.

هدف آن برای آینده رشد شرکت و سطح جهانی آن در نظر گرفته شده است ، زیرا در حال حاضر همکاری با یک بازار بین المللی مانند بازار با: Miss Universe Columbio 2020 ، فقط به صورت آنلاین کار می کند.

تصویر

سرانجام ، این طراح نشان داد که خط تولید او با مجموعه ای از 10 لباس ، فصل آینده 2022 بخشی از هفته مد پاریس خواهد بود.

آرتینا سفر خود را با این حرفه به خوبی آغاز کرد و به نظر می رسد موفقیت های مداوم فقط در انتظار روز مناسب باشد.

تصویر

تصویر

تصویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *