آلبانی در میان 10 کشوری است که بیشترین کاهش گردشگری را در اروپا داشته است – آخرین اخبار

[ad_1]

آلبانی ، در میان 10 کشور با بیشترین کاهش گردشگری در اروپا


همه گیری و همچنین اقدامات انجام شده توسط آلبانی برای محافظت در برابر ویروس COVID-19 ، سال 2020 را به یکی از سخت ترین سالها در بخش گردشگری آلبانی تبدیل کرده است ، جایی که ضررهای آن بین یک میلیارد و 1.5 میلیارد یورو تخمین زده می شود. تعطیلی آلبانی ، اما همچنین اقدامات محدودکننده ای که توسط دولت های بسیاری از کشورها انجام شده است ، این بخش را فلج کرده و اثر زنجیره ای در ورشکستگی و اخراج از کار را ایجاد کرده است.

طبق داده های INSTAT در ژوئن ، جولای ، آگوست ، تقریباً در تمام طول فصل تابستان ، تعداد شب ها در هتل ها و محل های اقامت مشابه 900 هزار ، یا حدود 50 decreased کاهش یافته است. این باعث می شود که آلبانی جز one ده کشور با بیشترین آسیب همه گیر در طول فصل تابستان در اروپا باشد ، در جایگاه 9 قرار دارد.

در همین حال ، بسته های کمک و گشایش مرزی اجباری تنها مکانیزمی بود که می توانست خسارات را جبران کند ، اما تأثیر آنها کم بود. با این حال ، 2021 پس از تولید واکسن ها ، با درک خوش بینانه ای همراه است ، اگرچه مجریان تور به دنبال محرک سوم برای احیای مجدد هستند. در این زمینه ، پاسخ وزارت گردشگری و محیط زیست آلبانی ارائه شد ، که پروژه های بخش گردشگری را با تأمین اعتبار 30 میلیون ALL سال آینده تأمین خواهد كرد.

به گفته وزارت ، این پروژه ها که هدف آنها ترویج مقاصد گردشگری و ارزش های ویژه محصولات و جاذبه های گردشگری است ، تا 50٪ از بودجه دولت پشتیبانی می شود. / یورونیوز

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *