آلبولنا هادجیو ، پال لکای و دیگران متهم به گاز اشک آور در مجمع تبرئه شدند – آخرین اخبار

[ad_1]

آلبولنا هادجیو ، پال لکای و دیگران متهم به گاز اشک آور در مجمع تبرئه شدند


دادگاه اصلی در پریستینا ، آلبولنا هادجیو ، وزیر دادگستری ، پال لکای ، نماینده پارلمان و دونیکا کادای-بودجوپی و بیسا بافتیو ، قانونگذاران سابق را که به اتهام پرتاب گاز اشک آور به مجلس کوزوو به اتهام داشتن غیرقانونی اسلحه متهم شده بودند ، تبرئه کرد.

در صورت نبود شواهد توجیه می شوند.

این حکم توسط قاضی فاطیم درماکو اعلام شد ، وی گفت که در صورت عدم وجود شواهد ، متهمان از اتهامات تبرئه شدند ، سوگند دادگستری گزارش داد.

به گفته رئیس دادگاه از اداره شواهد مادی ، یعنی گواهی استرداد املاک ، اسناد و گواهی توقیف اموال ، دادگاه تشخیص می دهد که متهمان نمی توانند مرتکب جرم شوند زیرا تخصصی وجود ندارد برای اثبات این واقعیت که اقلام کشف شده مطابق با قانون سلاح نمی توانند سلاح باشند.

همچنین ، به گفته قاضی ، حتی از گواهی بازگشت شی ، دادگاه در نظر می گیرد که اگر آنها سلاح بودند ، همانطور که دادستان ادعا می کند ، آنها به متهم لکی بازگردانده نمی شوند.

در ابتدا قاضی این پرونده قاضی کراسنیچی – یاشانیسا بود ، اما پس از انتقال وی از بخش جرایم جدی به بخش عمومی ، این پرونده توسط قاضی فاطیم درماکو رسیدگی شد.

بر اساس کیفرخواست در 8 آوریل 2016 ، لکایی ، بافتیو ، کادای-بوجوپی و هادجیو به داشتن گلدان های گاز اشک آور بدون اجازه متهم شده اند.

در کیفرخواست آمده است که در 19 فوریه 2016 ، حدود ساعت 12:20 بعد از ظهر ، در لابی مجلس کوزوو ، پس از وقفه در دادرسی مجلس ، در حالی که متهمان در حال بازگشت به دادگاه بودند ، در حین کنترل امنیت مجمع افسران ، متهمان کشف و از گاز اشک آور که بدون اجازه در اختیار داشتند ، کشف و ضبط شد.

برای این اقدامات چهار متهم مظنون هستند که هر یک از آنها به طور جداگانه مرتکب جرم “داشتن ، کنترل یا داشتن اسلحه غیر مجاز” شده اند. 374 ، بند 1 از CCRK.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *