“آنها چراغ ها را خاموش کردند و ما را ضعف کردند تا غش کنیم” ، 4 جوان پلیس را به خاطر خشونت وحشیانه در گیلان محکوم می کنند – آخرین اخبار

[ad_1]

4 جوان پلیس را به خاطر خشونت وحشیانه در گیلان محکوم کردند:


چهار جوان گیلانی ادعا می کنند که شنبه شب در یک بار در منطقه گاورانی گاورانی مورد حمله شش افسر پلیس قرار گرفتند (اسامی آنها برای تحریریه مشخص است).

آلتین ایسوفی ، برادرش ، اربر ایسوفی و ​​دو پسرش ، عمه اش ، آرین کادریو و اسدرن امینی ، به بازرسی پلیس شش افسر پلیس را گزارش کردند که به گفته آنها بدون دلیل خشونت وحشیانه ای علیه آنها انجام داده اند.

آلتین نسخه خود از وقایع را برای روزنامه سیگنال ارائه داد.

تصویر

او می گوید که او و سه نفر از اعضای خانواده اش حدود ساعت 9:40 بعد از ظهر وارد بار شدند و پس از نوشیدن یک نوشیدنی در پیشخوان ، کنار یک میز آزاد در بار نشستند.

وی می گوید ، در برابر آنها چندین افسر پلیس بودند که شش نفر از آنها را به نام می شناختند.

آلتینی می گوید که پس از چند دقیقه ، این افسران پلیس به سمت میزهایشان رفتند و پس از خاموش کردن چراغ ها ، شروع به ضرب و شتم آنها کردند تا اینکه بیهوش شدند.

تصویر

برخی از افسران پلیس ، که یکی از آنها را می شناسم ، LT (نامی که سردبیران آن را می شناسند) ، در مقابل ما الکل نوشیدند زیرا می دانم او از همان محل من است. او در آنجا با دوستان خود نوشید. از ساعت 10:00 که من شروع به صحبت کردم ، یک مرد کنار میز ما نشسته است. او به من گفت “من بدون اینکه از تو بپرسم نشسته بودم” ، من گفتم “خوب ، بنشین”. “

“سپس دیدم که عده ای در پشت میز ما را محاصره کردند ، چراغ های ما را خاموش کردند و شروع به ضربه زدن غیرقابل کنترل به ما کردند تا اینکه بیهوش شدیم.

آلتین ایسوفی می گوید به دلیل ضرب و شتمی که ادعا کرده از پلیس دریافت ، بیهوش شد.

او می گوید وقتی از خواب بیدار شد ، خود را در مقابل بار دید که دو نفر او را در آغوش داشتند ، در حالی که گفت پلیس های مورد نظر از بار فرار کرده اند.

آلتینی می گوید این پرونده توسط پسر عمه اش ، آریان کادریو به پلیس گزارش شده است.

پس از اینکه پلیس مردان جوان را در حال خونریزی دید ، گفت آنها به اورژانس اعزام شدند و در آنجا تحت مداوا قرار گرفتند.

سپس جوانان را به کلانتری منتقل کردند ، جایی که آلتینی گفت شش ساعت دیگر بدون ارائه بیانیه باقی مانده است.

وی در طی بازداشت در ایستگاه گفت که آنها هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند.

تصویر

“ما در بیرون شلیک شدیم و یکی از قربانیان آن زمان ، آریان کادریو ، با پلیس تماس گرفت و به محل حادثه آمد. کسانی که به ما حمله کردند بلافاصله صحنه را ترک کردند. سپس پلیس به دلیل دیدن وضعیتی که ما را به اینجا رسانده ، با یک آمبولانس تماس گرفت. ما به اورژانس رفتیم و برای درمان به آنجا اعزام شدیم. من تحت درمان قرار گرفتم و پس از آن ما را به کلانتری اعزام کردند. “

این مرد جوان گفت که افسران پلیس که وی را متهم به حمله فیزیکی کرده بودند ، در هنگام وقوع پرونده ، مست و بدون ساعت کاری و بدون لباس فرم بودند.

“پلیس گفت که فقط یک نفر درگیر شده است ، اما در واقع 4 مأمور پلیس بدون سرویس ، بدون لباس فرم ، در حالت مستی به من حمله کردند. آنها بدون اینکه بیانیه ما را بگیرند 6 ساعت در ایستگاه نگه داشتند. “

آلتینی حتی می گوید در حالی که آنها هنوز در کلانتری بودند ، یک افسر پلیس به آنها گفت پرونده را ببندند ، در غیر این صورت هر چهار نفر در زندان به سر می برند.

“من به دادستان در ایستگاه و پلیس گفتم -” بروید ضبط ها را از دوربین بگیرید و حقیقت نشان داده خواهد شد. پلیس می خواست این پرونده را پنهان کند. یکی از آنها (افسران پلیس) به ما گفت – “ساکت شوید وگرنه باید به زندان بروید.” “

وی می گوید که مدیریت رستوران درباره کار دوربین های امنیتی دروغ می گوید و می گوید که آنها مدتی است که کار نمی کنند.

تصویر

در این مورد ، بازرسی پلیس کوزوو آغاز تحقیقات را تأیید کرد.

بازرسی پلیس در پاسخ گفت: “ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که بخش شکایات ARC شکایتی را از یک شهروند در این مورد دریافت کرده است و پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است.”

روزنامه سنجالی س questionsالاتی را برای مأموران پلیس مشکوک به دست داشتن در این پرونده ارسال کرده است ، اما فقط یکی از آنها ، B.Gj ، پاسخ را برگردانده و دست داشتن در پرونده را انکار کرده است.

وی در پاسخ به افسر پلیس B.Gj گفت: “در مورد پرونده ای که امشب اتفاق افتاد ، من درگیر نبودم و چیزی برای افزودن ندارم و همچنین نمی خواهم از نام من در رسانه ها سو name استفاده شود ، همین.

تصویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *