آهنگ های آلبانیایی در لیست 250 آهنگ برتر تاریخ یوروویژن – آخرین اخبار

[ad_1]

آهنگ های آلبانیایی ، در لیست 250 بهترین آهنگ در تاریخ یوروویژن


اکنون ، هر ساله ، مردم از سراسر جهان به طور سنتی برای انتخاب 250 بهترین آهنگ Eurovision رای می دهند.

این جشنواره که از 64 سال پیش آغاز شده است ، هر ساله تعداد بسیاری از آهنگ های شرکت کننده را به حساب می آورد ، به همین دلیل است که با درج در این لیست هر ساله افتخار بهترین بازیگران و بهترین ها ، اما همچنین خلاقیت های معروف جشنواره ، که آلبانی از سال 2004 به نمایندگی از آن برگزار می شود ، است.

امسال قابل درک است که این لیست روحیه آلبانیایی دارد. در مکان 58 این لیست ، آهنگ “Mall” از اوژن بوشپپا ، خواننده ای که به نمایندگی از آلبانی در یوروویژن در سال 2018 قرار دارد ، قرار دارد. در جایگاه 78 جونیدا مالیقی با آهنگ “Ktheju Tokës” قرار دارد ، در حالی که الهایدا دنی ، نماینده آلبانیایی ها در یوروویژن در سال 2015 ، با آهنگ “Im Alive” در مکان 92 قرار دارد.

در رده 100 رونا نیشلیو با آهنگ “Suus” قرار دارد ، در حالی که آخرین آهنگ آلبانیایی در این لیست آریلنا آرا است ، که به نمایندگی از آلبانی در یوروویژن 2020 ، نسخه ای که به دلیل همه گیری اتفاق نیفتاده است ، می نویسد KultPlus.

بیشترین رای در این لیست “Euphoria” لورین است که در سال 2012 برنده یوروویژن شد. النی فوریرا ، از نژاد آلبانیایی ، دومین لیست است.

ارمال متا از آلبانیایی که به نمایندگی از ایتالیا در یوروویژن 2018 حضور داشت ، در رتبه 74 این لیست قرار دارد. آلبانیایی دیگر ، Gjon`s Tears ، که نماینده ی سوئیس در یوروویژن 2020 نیز بود ، سی و یکمین نفر در این لیست است. / KultPlus.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *