استعداد آلبانیایی: آرزو دارم برای کوزوو بازی کنم – آخرین اخبار

[ad_1]

استعداد آلبانیایی: آرزو دارم برای کوزوو بازی کنم


ورزش
03 ژانویه 2021 – 09:34

آخرین اخبار ورزشی

برخی از بسکتبالیست های با استعداد کوزوو در لیگ های اروپا با موفقیت بازی می کنند.

یکی از آنها دیون شکیری است. این بازیکن 17 ساله در تریست برای زیر 18 سال بازی کرد و با تیم اول تمرین کرد.

“من الان سه سال در تیم ایتالیا هستم ، تریست. برای U18 بازی کنید تا اینکه با تیم اول تمرین کنم. من یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارم و سپس خواهیم دید. آرزوی من این است که روزی در سری A بازی کنم ، با این وجود کار زیادی طول می کشد. به گزارش Zeri.info ، سکیری به وب سایت رسمی BFK گفت: “این مسابقه من را بسیار خوب کرده است و از زمان ترک کوزوو پیشرفت زیادی داشته ام.”

قبل از عزیمت به ایتالیا ، دیونی به مدت سه سال در کراسان پریشتینا بود. “به عنوان یک بسکتبالیست اهل کوزوو ، شما باید همیشه در تمرینات و مسابقات همه تلاش خود را انجام دهید. 210 سانتی متر مرکز اضافه کرد: “من امیدوارم که سال آینده من در سری A بازی کنم و سپس خواهیم دید.”

شکیری همچنین در مورد احساس بازی برای کوزوو صحبت می کند.

“قبل از آن ، من توسط کوزوو U18 و U20 دعوت شده بودم ، اما نمی توانستم حاضر شوم. من به تازگی توسط U20 کوزوو دعوت شده ام ، اما به دلیل همه گیری ، ما دور هم جمع نشده ایم. اوایل من از کوزوو زیر 15 سال دعوت شدم ، جایی که در یک تورنمنت شرکت کردیم. هیچ احساسی بهتر از بازی برای کشور شما وجود ندارد. من مشتاقانه منتظر روزی هستم که برای کوزوو A. اولین بازی خود را انجام دهم. شما باید سخت تلاش کنید تا به اهداف خود برسید زیرا این کار آسان نیست و رقابت شدید است. ” اطلاعاتتصویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *