اولین نمایش “بیدار شو” در جشنواره بزرگ آمریکایی “ساندنس” – آخرین اخبار

[ad_1]

اولین نمایش


اولین فیلم “بیدار” از بلرتا باشولی ، اولین دوره مجازی امسال “ساندنس” ، بزرگترین جشنواره فیلم مستقل در ایالات متحده. این فیلم کوزوو به عنوان بخشی از اصلی ترین مسابقه جشنواره ، مسابقه درام سینمای جهان به نمایش درآمد.

با الهام از یک داستان واقعی ، بیدار یک “نگاه قدرتمند به زنی است که با از دست دادن همسرش روبرو است” ، همانطور که IndieWire توصیف کرده است. فهریا (با بازیگر یلكا گاشی) با جستجوی همسرش ، كه در جریان جنگ گم شده بود ، دهقانان محافظه كار را كه در نقش های سنتی و انتظارات مردسالارانه ثابت قدم هستند ، به چالش می كشد. او توهین ها ، شایعات و حتی حملات جسمی را نادیده می گیرد تا جامعه ای از زنان را قادر به استقلال و کار برای زنده ماندن با هم کند.

نقش اصلی را یلکا گاشی بازی می کند ، در حالی که سایر نقش ها را لون لاجچی ، کومریجه خوجه ، اوریتا آگوشی ، کائونا سایلژمانی ، مال نوه سافچیو ، آدریانا ماتوشی ، آستری کاباشی ، مولیکا ماخونی ، بلرتا اسماعیلی ، والیر حاجیجاج زنلی پراپاشیکا ژژلان تربونجا بازی می کنند. ، Shkelqim Islami و غیره. با تهیه کننده Yll Uka ، مدیر عکاسی الکس بلوم ، سردبیران Edis Saraçi و Félix Sandri و تهیه کنندگان مشترک Valon Bajgora ، Agon Uka ، Britta Rindelaub ، Kristijan Burovski ، Tomi Salkovski و Paskal Semini.

“Zgjoi” یک محصول مشترک بین کوزوو ، سوئیس ، آلبانی و مقدونیه شمالی است که توسط مرکز فیلم کوزوو ، خدمات فرهنگی فدرال FOC و Cinéforom (سوئیس) ، آژانس فیلم مقدونیه شمالی و مرکز فیلمبرداری ملی (آلبانی) پشتیبانی می شود. ) ، تهیه شده توسط صنعت فیلم و استودیوی آیکون با تولید مشترک الوا فیلم ، تولید گربه سیاه ، آلباسکی ، تلویزیون ملی سوئیس ، در حالی که LevelK دارای حقوق فروش جهانی است. / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *