اگر موافقت نکنید داده ها را با Facebook به اشتراک بگذارید ، WhatsApp حساب شما را حذف خواهد کرد – آخرین اخبار

[ad_1]

اگر موافقت نکنید داده ها را با Facebook به اشتراک بگذارید ، WhatsApp حساب شما را حذف خواهد کرد


سیاست حفظ حریم خصوصی WhatsApp نشان می دهد: “احترام به حریم خصوصی شما در DNA ما رمزگذاری شده است”. “از زمان راه اندازی WhatsApp ، ما در تلاشیم خدمات خود را با مجموعه ای از اصول دقیق حفظ حریم خصوصی بسازیم.”

اما در 8 فوریه 2021 ، این بیانیه مقدماتی دیگر جایی در سیاست نخواهد یافت.

سرویس پیام رسان متعلق به فیس بوک به کاربران در هند هشدار می دهد تا شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به روز کنند ، که انتظار می رود از ماه آینده اجرایی شود.

“به روزرسانی های کلیدی” شامل نحوه پردازش داده های کاربر ، “چگونگی استفاده مشاغل از خدمات فیس بوک است که انتظار دارد تماس های WhatsApp خود را ذخیره و مدیریت کند” و “اینکه ما برای ارائه ادغام در همه محصولات با فیس بوک شریک هستیم”. این شرکت در فیس بوک “، گزارش تلگرافی.

تغییرات اجباری به واتس اپ اجازه می دهد تا داده های کاربر بیشتری را با سایر شرکت های فیس بوک از جمله اطلاعات ثبت نام حساب ، شماره تلفن ، داده های معامله ، اطلاعات سرویس ، تعاملات سیستم عامل ، اطلاعات دستگاه تلفن همراه ، آدرس IP و سایر داده های جمع آوری شده با سایر شرکت های فیس بوک به اشتراک بگذارد. بر اساس ترجیحات مصرف کننده.

به روزرسانی شرایط و ضوابط و سیاست های حفظ حریم خصوصی WhatsApp پس از “دیدگاه حریم خصوصی” فیس بوک مبنی بر ادغام واتس اپ ، اینستاگرام و مسنجر با هم و ارائه تجربه کاربری منسجم تر در تمام سرویس های آن صورت می گیرد.

در بیانیه این شرکت آمده است ، کاربرانی که با شرایط اصلاح شده تا تاریخ خاتمه موافق نباشند ، حسابهای خود را غیرقابل دسترسی می کنند.

شرایط استفاده واتس اپ آخرین بار در تاریخ 28 ژانویه سال 2020 به روز شده است ، در حالی که سیاست حفظ حریم خصوصی واقعی آن در تاریخ 20 ژوئیه سال 2020 اعمال شده است.

محصولات فیس بوک به خانواده خدمات غول پیکر رسانه های اجتماعی از جمله برنامه شاخص فیس بوک ، مسنجر ، اینستاگرام ، بومرنگ ، موضوعات ، دستگاه های مارک دار پورتال ، هدفون Oculus VR (هنگام استفاده از حساب فیس بوک) ، فروشگاه های فیس بوک ، برنامه های جرقه ای تعلق دارد. AR Studio ، شبکه مخاطبان و تیم NPE.

با این حال ، این محصولات شامل Workplace ، Free Basics ، Kids Messenger و Oculus مرتبط با حساب های Oculus نیست.

چه چیزی در سیاست حفظ حریم خصوصی او تغییر کرده است؟

این شرکت در خط مشی به روز شده خود ، به بخش “اطلاعاتی که شما ارائه می دهید” با مشخصات حساب پرداخت و اطلاعات معامله ای که هنگام خریدهای درون برنامه ای جمع آوری شده است ، گسترش می یابد و بخش “شرکت های مرتبط” را با بخش جدید جایگزین می کند. نحوه کار ما با سایر شرکت های فیس بوک که به طور مفصل نحوه استفاده و اشتراک اطلاعات جمع آوری شده توسط WhatsApp را با سایر محصولات Facebook یا شخص ثالث توضیح می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *