ایالات متحده به آزمایشات منفی COVID-19 از همه مسافران هوایی نیاز دارد – آخرین اخبار

[ad_1]

ایالات متحده به آزمایشات منفی COVID-19 از همه مسافران هوایی نیاز دارد


جهان
12 ژانویه 2021 – 10:59 ب.ظ.

همه مسافرانی که به ایالات متحده سفر می کنند باید قبل از سوار شدن به هواپیما ابتدا آزمایش COVID-19 منفی انجام دهند.

این مطابق با سیاست جدیدی است که از 26 ژانویه اعمال می شود.

رابرت آر. ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، می گوید: “آزمایش همه خطرات را از بین نمی برد” ، نیویورک تایمز را می نویسد ، گزارش Zeri.info

“اما همراه با یک دوره اقامت در خانه و اقدامات احتیاطی مانند استفاده از ماسک و فاصله ، می تواند با کاهش شیوع ویروس به هواپیماها ، فرودگاه ها و مقصد ، سفر را ایمن تر ، سالم تر و مسئولیت پذیرتر کند.” “، او گفت.

این خط مشی جدید ، همه مسافران هوایی را ملزم می کند که ظرف سه روز قبل از پرواز به ایالات متحده ، آزمایش ویروس کرونا را پشت سر بگذارند و اسناد کتبی مربوط به نتایج آزمایش خود یا قبولی در آزمون COVID-19 را ارائه دهند.

قبل از سوار شدن مسافران به خطوط هوایی ، شرکت های هواپیمایی باید نتیجه آزمایش منفی را برای همه یا اسنادی که از ویروس کرونا عبور کرده اند ، تأیید کنند.

آژانس اعلام کرد ، اگر مسافری تست منفی یا تست ریکاوری نداشته باشد یا تصمیم به عدم شرکت در آزمون داشته باشد ، شرکت هواپیمایی باید سوار شدن مسافر را متوقف کند.

در بیانیه آژانس آمده است: “از آنجا که ایالات متحده در حال رشد است ، تقاضا برای همه مسافران هوایی به کاهش سرعت ویروس کمک می کند تا زمانی که مردم آمریکا را واکسینه کنیم.” / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *