ایالات متحده همچنین روز استقلال ایالات متحده را جشن می گیرد – آخرین اخبار

[ad_1]

روز استقلال آمریکا در کوزوو نیز گرامی داشته می شود


ده ها نفر روز یکشنبه در محله ای در حومه پریشتینا ، جایی که مینی ماراتن “دویدن برای سندرم داون” آغاز شد ، جمع شدند.

این مینی ماراتن پنج کیلومتری به احترام 4 جولای – روز استقلال ایالات متحده برگزار شد.

“ایده و لذت ما این بود که از ایالات متحده بخاطر سهم خود تشکر کنیم ، برای همه خوبی هایی که برای کشور ما برای دهه ها انجام داده است ، و این دوستی پایدار را که از دهه 1980 و 1990 داشته ایم ، حفظ کرده است. امروز از رئیس جمهور تاریخی روگوا به ارث رسیده است. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که این فعالیت را در همین روز انجام دهیم و ما به روز استقلال افتخار می کنیم و آن را به عنوان روز استقلال کشورمان احساس می کنیم “،” یکی از برگزار کنندگان ، بوریم کراسنیکی گفت.

وی به صدای آمریکا گفت که مزایای فروش شماره مشارکت این بار به انجمن سندرم داون اهدا می شود.

“امسال ما این دسته را انتخاب کردیم. این نسخه باید سومین نسخه باشد ، اما دومین نسخه است ، زیرا سال گذشته هیچ دلیلی برای همه گیری وجود نداشت. وی گفت: “در سال اول ما HANDIKOS را انتخاب كردیم ، اینك این گروه است ، در حالی كه در سالهای دیگر ما سایر دسته های حاشیه ساز را برای كمك به فعالیت های مشابه انتخاب خواهیم كرد.

در همین حال ، شرکت کنندگان گفتند که افتخار دارند که به افراد آسیب دیده از سندرم داون در جشن سالگرد استقلال ایالات متحده کمک کنند.

“هر یک از ما نسبت به این گروه تعهدی داریم ، بنابراین فقط کمترین کاری را که می توانیم برای آنها انجام می دهیم. بنابراین ما از حضور در این سازمان بسیار خوب و مفتخر هستیم. “

“من هر بار که در پریشتینا برگزار می شوم ، در ماراتن های زیادی شرکت می کنم ، بلکه به افتخار استقلال ایالات متحده – بهترین دوست ما نیز در اینجا شرکت می کنم. دیگری گفت: “با وجود اینکه پیرم ، هر بار بدون مشکل بیرون می روم.”

یکی از شرکت کنندگان در مینی ماراتن گفت: “من برای حمایت از این مسابقات از سوئیس آمدم و بسیار خوشحالم که می توانم در اینجا شرکت کنم.”

در کوزوو ، 4 ژوئیه معمولاً با فعالیت های مختلفی مشخص می شود ، زیرا آلبانیایی ها برای نقش ایالات متحده در آزادی کوزوو و استقلال و دولت سازی آن بسیار ارزش قائل هستند.

رهبران سیاسی کوزوو به مردم و دولت آمریکا تبریک گفته و نقش ایالات متحده را در تاریخ کوزوو ستوده اند.

نخست وزیر کوزوو آلبین کورتی در پیام تبریک در شبکه های اجتماعی گفت که “نجیب ترین ایده ها و آرمان ها ، اعتقاد به آزادی ، برابری و حقوق فردی ، از جمله حق همه برای جستجوی خوشبختی – ناشی از اعلامیه استقلال” برای الهام بخشیدن به مردم و مردم سراسر جهان. “

امسال ، سفارت ایالات متحده در پریشتینا به دلیل وضعیت ایجاد شده در همه گیر COVID-19 ، یک مراسم مجازی روز استقلال را ترتیب می دهد. / صدای

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *