این حوادث جان بیشتر از COVID-19 امروز در آلبانی را گرفت – آخرین اخبار

[ad_1]

امروز ، این حوادث بیش از COVID-19 امروز در آلبانی جان خود را از دست داد


چهار قربانی و 10 زخمی. این تعادل امروز در جاده های کشور است که با چندین تصادف خونین شده است ، بیش از تعداد مرگ ناشی از ویروس کرونا ، که در 24 ساعت گذشته 3 نفر جان خود را از دست داد.

اولین قربانی در لجا ، نزدیک چهارراه ایشول-شنجین ثبت شد. خودروی بنز که دو نفر در آن مشغول مسافرت بودند از جاده خارج شده و در نهایت در کنار وی به مشاغلی منجر شد.

در نتیجه ، راننده وسیله نقلیه بلافاصله فوت کرد و مسافری که برای جراحات به بیمارستان منتقل شده بود زخمی شد.

در حالی که صبح یک تصادف جان یک پیرمرد را در پرمت گرفت. به گفته پلیس در حوالی روستای کوتال ، یک دستگاه خودروی رنو با راننده M.Sh. ، 44 ساله ، یکی از ساکنان Kelcyrë با Zh برخورد کرد. ک. 62 ساله که با دوچرخه در حال مسافرت بود. پیرمرد در دم جان خود را از دست داد.

بعد از ظهر امروز یک حادثه دیگر در روستای Gjormë در ولاورا گزارش شد که در آن راننده 27 ساله آکیل روجائی جان خود را از دست داد. وی در حالی که به همراه مسافر مجروح شده بود کنترل اتومبیل را که از جاده خارج می شد از دست داد. اما علی رغم اینکه برای کمک به بیمارستان منتقل شد ، مرد.

در لک یک ماشین در شعله های آتش فرو رفته است ، در حالی که راننده زخمی شده بود و در نهایت همراه مسافر در بیمارستان بستری شد. عصر در البسان ، یک نفر جان خود را از دست داد و شش نفر در اثر برخورد شدید مینی بوس با یک خودروی قابل تبدیل فولکس واگن زخمی شدند.

“ABC” حامل تصاویری از حادثه ای است که امشب در الباسان رخ داد ، جایی که خودرو “فولکس واگن” بر اثر برخورد شدید تکه تکه شد ، در حالی که مسافر فوت کرد. / Abcnews.al

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *