این دسته ها هستند که اولین فرد واکسینه شده فردا در آلبانی هستند – آخرین اخبار

[ad_1]

این دسته ها هستند که اولین کسانی هستند که فردا در آلبانی واکسینه می شوند


امشب ، نخست وزیر ادی راما به طور ناگهانی اعلام کرد که فردا واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در آلبانی آغاز می شود. در اول ژانویه ، رئیس دولت گفت که اولین دوزهای پس از توافق با Pfizer در هفته سوم خواهد بود ، اما امشب او خبر خوبی داد که روند کار از فردا آغاز می شود.

واکسیناسیون در کجا انجام می شود؟

در ورزشگاه ایر آلبانی واکسن داده می شود. چند روز پیش ، ادی راما خودش بود ، تا از نزدیک ببیند که آماده شدن همه چیز آماده است. 60 جعبه در کل ورزشگاه وجود دارد ، در حال حاضر 20 جعبه آماده است. تقریبا 60 نفر یک ساعت کار می کنند ، در حالی که آنها 8-10 ساعت در روز کار می کنند. پس از دریافت دوز ، شهروند باید حدود 30 دقیقه بماند و سپس ترک کند.

چه کسی اولین واکسن را دریافت می کند؟

واکسیناسیون فردا در آلبانی با پزشکانی آغاز می شود که پیشتاز خطر ابتلا به این بیماری هستند و پس از آن دوز مصرفی به معلمان ، پلیس صحرایی و افراد بالای 75 سال تزریق می شود. راما در اول ژانویه گفت: “واکسیناسیون با تی شرت های سفید ، معلمان ، پلیس صحرایی و بزرگسالان بالای 75 سال آغاز می شود.”

واکسن در کجا ذخیره خواهد شد؟

اوگنا تومینی ، رئیس سرویس نظارت و اطلاعات اپیدمیک IPH هفته گذشته به لوگ گفت. در جایی که واکسن ها ذخیره می شوند. “یخچال های بالاتر از 70- درجه برای حدود 30،000 دوز تهیه می شوند. ما همچنین با سه یخچال که در مرکز دارو هستند آماده هستیم ، یکی در QSUT و IPH که دارای اتاق های برودت است. برای Pfizer ، یخچال های 70- درجه برای 30000 دوز تهیه شده اند. اشک 30،000 دوز خواهد بود “.

هزینه واکسن Covid-19 چقدر است؟

واکسن رایگان خواهد بود اما اجباری نیست. / Abcnews.al

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *