باشگاه تولیدکنندگان: Comodita انتظار می رود بزودی بزرگترین تولید کننده تشک در جهان باشد – آخرین اخبار

[ad_1]

باشگاه تولیدکنندگان: انتظار می رود Comodita به زودی بزرگترین تولید کننده تشک در جهان باشد


باشگاه تولیدکنندگان کوزوو به Comodita ، مارک معروف محصولات خانگی ، آغاز ساخت جدیدترین کارخانه تولیدی را تبریک گفت ، که انتظار می رود دارای جدیدترین خطوط فناوری تشک ، بیش از 80،000 متر مربع باشد. 2500 کارگر

“این موفقیت شرکت Comodita یک پیشرفت برای کل کوزوو است ، نه تنها برای منطقه Djakova ، جایی که ساخت این کارخانه به ترتیب در روستای Skivjan آغاز شد. ساخت این کارخانه پیشرفت کشور ما است امکانات تولید. محصولات ساخت کوزوو را با وقار ارائه دهید “، در بیانیه باشگاه تولیدکنندگان در کوزوو آمده است.

در ادامه بیان می شود که موفقیت های شرکت Comodita توسعه پایدار اقتصاد کشور ما و همچنین ایجاد مشاغل جدید و رفاه برای کارگران محلی است.

“امروز ، کارخانه تشک Comodita به عنوان دومین تولید کننده و صادر کننده تشک در جهان در بسیاری از بازارهای جهان اعلام شده است و پس از احداث این کارخانه بدون شک اولین شرکت با بزرگترین ظرفیت تولید در جهان خواهد بود.” باشگاه تهیه کنندگان در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد.

باشگاه تولیدکنندگان آرزوی موفقیت روزافزون Comodita را دارد و امیدوار است این تنها آغاز سرمایه گذاری باشد که کوزوو را به عنوان کشوری با تولید توسعه یافته و پایدار روی نقشه نشان می دهد. / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *