برادر دو خواهر کشته شده در تیرانا: پرپاریم آدمی آنها را باردار می کند و فرزندانشان را در یونان می فروشد – آخرین اخبار

[ad_1]

برادر دو خواهر کشته شده در تیرانا: پرپاریم آدمی آنها را باردار می کند و فرزندانشان را در یونان می فروشد


برادر کریستینا و ژانتا ، که توسط پارپاریم آدمی در 31 دسامبر در تیرانا کشته شد ، می گوید این دو خواهر بیش از 10 فرزند به دنیا آوردند که بعدا به یونان فروخته شدند.

به گفته باشکیم متانی ، برادر خواهران مقتول ، پارپاریمی وکیلی دارد که در فروش کودکان واسطه است. او می گوید خواهران اندکی قبل از مرگ به او گفته اند. به گزارش TopChannel ، به گفته وی ، او تقبیح نکرد زیرا پرستاران از ترس اصرار داشتند.

ژانت و پیشرفت رابطه عاشقانه ای داشتند. در ابتدا ، پیشرفت کریستینا را می شناخت ، از او به عنوان یک فاحشه بهره برداری می کرد ، و سپس به جانت حمله کرد ، که او را نیز سو استفاده کرد. پیشرفت دارای هر دو خواهر است.

خواهر دو قربانی ، آدریانا ، نیز مصاحبه ای اختصاصی با TopChannel انجام داد و در آنجا اظهارات شدیدی علیه عامل جنایت جدی کرد. به گفته وی ، بیش از 10 فرزند خواهرانش فروخته شده است و پروگرس آنها را برای تن فروشی به سالونیك فرستاده است.

“این اولین باری بود که خواهر بزرگتر من از پیشرفت اطلاع داشت. سپس آنها این کار را با دختر کردند و او به او پدری نداد. در ابتدا خواهر بزرگتر خود را برد ، او را به عنوان یک فاحشه در خیابان بیرون آورد و یک سال بعد او آمد و خواهر کوچکتر من را نزد پدرم برد ، او 15 ساله بود. پدرم به او گفت كه وقتی او به او گفت كه آن را گزارش می دهی ، او این موضوع را گزارش می دهد ، او به او گفت كه در تیرانا دختر دارد ، آنها بیمار هستند و از او خواست كه بیاید. او را به کوه دایتی برد و با چاقو تهدید کرد. “اگر مرا افشا کنی ، به عنوان یک خانواده ناپدید خواهی شد.” خواهر کوچکترش را برد و به سالونیک برد. او آنها را باردار کرد و مجبور به فروش آنها کرد. بیش از 10 کودک فروخته شده است. دو خواهر من نیز همسر وی در یونان بودند. همسرش نیز باردار شد و نوزاد را فروخت. این به این دلیل است که آنها پولی برای اتمام ویلا ندارند. او خواهر بزرگترش را ترک کرد زیرا او دیگر بچه دار نمی شود. وقتی خواهر بزرگتر در ابتدا باردار شد ، از فروش او امتناع ورزید و وی سیم را به حلق او بست. او خیلی کارها کرد ، خواهران سیاه پوست آمدند. او همچنین پای خواهر بزرگترش را شکست ، بسیار شکنجه کرد. خواهر بزرگتر ما را رها نکرد ، ما مجاز به تقبیح نشدیم. وی گفت: “آنها هرگز قدم خود را بر نداشتند.”

این قتل در تاریخ 31 دسامبر در طبقه سوم ساختمانی که آنها در آن زندگی می کردند ، در منطقه آستیری تیرانا رخ داد. قربانیان کریستینا باردی و ژانتا متانی هستند.

دادگاهی در تیرانا ، پرپاریم آدمی را در زندان رها کرد. دو روز پیش ، وی در اعتراض به جرمی که مرتکب شده بود ، آرام و بدون نقاب در جلسه حاضر شد.

وکیل وی ، آربن گرامو ، گفت که دادستانی پرونده را از “قتل در شرایط واجد شرایط” به “قتل” به دلیل روابط خانوادگی تغییر داده است. وكیل گفت كه حال موكل وی رو به وخامت است و وی در دادگاه به جرم خود اعتراف كرده است.

“دادگاه درخواست دادستان برای دستگیری در زندان را پذیرفت. این جرمی است که توسط جدی ترین جنایات ارائه شده است ، مرد خود نویسندگی را پذیرفته است. دادستانی ابتدا آدم را به “قتل در شرایط واجد شرایط” متهم کرد ، در حالی که امروز او خواستار “قتل برای روابط خانوادگی” شد. وی واقعیت جنایی را تأیید و نسخه ارائه شده توسط دادستانی را پذیرفت. این وکیل دادگستری گفت: “آدمی از نظر روانی ضعیف است و سلامتی او خوب نیست.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *