بلیک: پلیس کوزوو کنترل جعل PCR را تشدید می کند – آخرین اخبار

[ad_1]

عکس: Keystone-sda.ch


جنایتکاران در کوزوو آزمایش PCR را جعل کرده و به مسافران می فروشند. پلیس اکنون کنترل ها را تشدید کرده و چندین نفر را بازداشت کرده است.

همین چند روز پیش ، بیش از 100 جنایتکار در بالکان به دلیل جعل آزمایش های منفی PCR دستگیر شدند. و این در مقیاس بزرگ. زیرا اسناد برای آنها بسیار مهم است. به گزارش رسانه های سوئیسی “بلیک” ، برخی از آنها تا 800 فرانک فروخته می شوند.

و جای تعجب نیست: هرکسی که آزمایش منفی داشته باشد از کرونا محافظت می شود – بنابراین جهان به روی شما باز است. و این دقیقاً همان چیزی است که کلاهبرداران می خواهند به دست آورند.

به نظر می رسد پلیس کوزوو پس از بازداشت ها کنترل های خود را تشدید کرده است. به گزارش پرتال سوئیسی-کوزوو Le Canton27.ch ، آزمایشات اکنون به دقت تحت نظارت است.

شما می توانید تا 8 سال زندان برای کلاهبرداری با آزمایش PCR محکوم شوید. و تا کنون ، پلیس آنچه را که بدنبال آن است پیدا کرده است.

وی گفت: “در مجموع 12 مورد گزارش شده و پرونده ای علیه آنها تشکیل شده است. باکی کلانی ، سخنگوی پلیس کوزوو ، به Le Canton27.ch گفت: “11 مورد از آنها به دلیل جعل اسناد یا جعل آزمایشات PCR و پرونده ای علیه مقررات بهداشتی در طول همه گیری بیماری است.”

اما فقط تقلبی ها نیستند که مجازات می شوند. افرادی که برای آزمایش جعلی PCR گرفتار شده اند نیز در معرض خطر هستند. زیرا هر فردی که عمداً بیماری را گسترش دهد و بدین ترتیب به دیگران آسیب برساند ، حتی اگر زندانی نشود ، جریمه می شود. / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *