تاریخی: سوپرجام کوزوو در آنتالیا ، ترکیه ، دریتا برگزار می شود – پریشتینا به طور انحصاری در Artmotion و Klan Kosovo – آخرین اخبار

[ad_1]

تاریخی: سوپرجام کوزوو در آنتالیا ، ترکیه ، دریتا برگزار می شود - پریشتینا به طور انحصاری در Artmotion و Klan Kosova


ورزش
22 ژانویه 2021 – 10:22

جزئیات

قهرمان فعلی سوپرلیگ دریتا و پریشتینا قهرمان جام کوزوو روز شنبه دیدار نهایی سوپرجام را برگزار می کنند و این مسابقه به عنوان اولین بازی در خارج از کشور در تاریخ فوتبال کوزوو ثبت شد.

روز شنبه 23 ژانویه ، از ساعت 11:50 دقیقه ، Drita و Pristina در ورزشگاه Mardan در شهر ساحلی آنتالیا ترکیه به مصاف یکدیگر می روند و این رویداد تاریخی فوتبال کوزوو به صورت زنده و منحصرا از Art Sport 1 و Klan Kosovo پخش می شود. .

تنها جام قهرمانی در سوپرجام ، دریتا در سال 2018 با غلبه بر پریشتینا به پیروزی رسید ، در حالی که آبی و سفیدها در مجموع 9 جام قهرمانی رکورددار این مسابقه هستند.

در مورد دیدارهای مستقیم بین دروتا و پریشتینا ، در تمام رقابت ها ، از فصل 2012/13 ، این دو تیم 27 بار به مصاف هم رفته اند و آنچه که برجسته است قرعه کشی های متعدد است که 13 تای آنها است. دیگر تقابل ها با 8 پیروزی برای پریشتینا و 6 دیدار با پیروزی دریتا به پایان رسید.

دریتا که قهرمان این عنوان است ، در حال حاضر با 41 امتیاز رهبر و قهرمان پاییزی سوپرلیگ است. در 18 دور پاییزی ، گیلان به 12 پیروزی ، 5 تساوی و باخت دست یافته است ، در حالی که پریشتینا با 32 امتیاز در رده سوم قرار دارد ، در حالی که 9 برد ، 5 تساوی و 4 باخت موفقیت کسب کرده است.
در دو مسابقه پاییزی ، دریتا و پریشتینا در صلح تقسیم شده اند. اولین تساوی در ورزشگاه شهر گیلان بدون گل (0: 0) بود ، در حالی که دومین گل در پایتخت برای هر تیم یک گل به ثمر رساند. گلهای استادیوم فاضل وکری توسط بسنیک کراسنیکی برای پریشتینا و فیدان گاربشی برای دریتا به ثمر رسید و دوئل 1-1 به پایان رسید

هر دو تیم پس از گذراندن تست های COVID 19 و آزمایش منفی ، قبلاً سفر کرده و در آنتالیا مستقر شده اند و در آنجا آخرین آماده سازی مسابقات سوپرجام را که روز شنبه 23 ژانویه در ورزشگاه مجموعه ورزشی مردان برگزار می شود ، در حال آماده سازی هستند. .

به گفته هواشناسان ، هوا در آنتالیا یکشنبه خواهد بود و دما تا 16 درجه سانتیگراد خواهد بود. به عبارت دیگر ، شرایط برای بازی ایده آل خواهد بود و لازم به ذکر است که تحقق پخش ویژه تر خواهد بود.

با توجه به آخرین و اختصاصی ترین اخبار و اخبار در آستانه مسابقه ، گزارش ها و مصاحبه های اختصاصی با مربیان ، بازیکنان و کارمندان FFK از محل ، شما می توانید آنها را در Sport در Klan Kosova دنبال کنید ، نشان می دهد آخرین دقیقه و ورزش ویژه ، پورتال klankosova.tv و شبکه های اجتماعی Artmotion.

پخش مستقیم از ساعت 11:50 به وقت کوزوو آغاز می شود و منحصراً در Artmotion (Art Sport 1) و Klan Kosova انجام می شود.

این مقاله با حمایت مالی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *