تبریک به فوتبالیست های کوزوو برای تغییر شعارها – آخرین اخبار

[ad_1]

تغییر شعارها را به فوتبالیست های کوزوو تبریک می گویم


ورزش
01 ژانویه 2021 – 12:59

کل دنیا شب گذشته تغییر شعار در خانواده و همچنین بازیکنان نماینده کوزوو را جشن گرفتند.

Zeri.info می نویسد ، میلوت راشیکا ، ستاره کوزوو ، سال نو را به همراه همسرش بلکیزه کرا و پسرش تیان جشن گرفت.

راشیتسا در اینستاگرام نوشت: “من برای شما سال نو 2021 را تبریک می گویم. یک سال سلامتی ، خوشبختی ، شانس و گرما. امیدواریم که خیلی زود به حالت عادی برگردیم.”

از طرف دیگر ، دیگر بازیکن فوتبال کوزوو ، برنارد بریلا ، در کنار همسر و پسرش جشن می گیرد ، در حالی که در شبکه اجتماعی “فیس بوک” نوشت:

“این تعطیلات سال نو را به شما تبریک می گویم ، ممکن است امسال زیباترین چیز زندگی را برای شما به ارمغان بیاورد و در عین حال سال تحقق رویاهای شما باشد. خداوند آنچه را بیشتر می خواهید به شما بدهد و به شما اجازه دهد آنچه را که می خواهید حفظ کنید داشته باشید ، قلبهای خود را پر از شادی و پر از عشق کنید. صلح و هماهنگی شما را در هر صفحه و مرحله زندگی احاطه کند. “

ودات موریسی ، مهاجم کوزوو و لاتزیو ، به همراه همسرش ادیبن و دو فرزندشان گرفته شد ، زیرا او عکس خوبی در فیس بوک منتشر کرد.

در حالی که مدافع کوزوو و کاسمپاسا ، فلورنت هادرگونایی با عکسی که فقط در آن حضور دارد ، سال نو را آرزو کرد: “سال نو مبارک”.

در همین حال ، ستاره کوزوو با تصویری از جوسگیری به استقبال آمد که روی آن نوشته شده است: “صفحه 365. تبریک می گویم”. /Zeri.info[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *