تحقیقات از زن آلبانیایی مظنون به کمک به تروریست ها در نیس فرانسه آغاز شد – آخرین اخبار

[ad_1]

تحقیقات در مورد زن آلبانیایی مظنون به کمک به تروریست ها در نیس فرانسه آغاز شد
عکس گویا


قتل عام تروریستی تقریباً چهار سال پیش در نیس فرانسه ، جایی که 86 نفر کشته شدند ، در آلبانی نیز مورد تحقیق قرار گرفته است.

یک شهروند آلبانیایی 47 ساله مطابق با درخواستی با هدف ردیابی دارایی های خود و هرگونه اقدام مالی زنی به نام Enkeleida Zace تحت تعقیب بوده است.

منابع دادستانی به Top Channel گفتند که کیفرخواست به درخواست حزب تروریست فعال شده است ، که مظنون است این زن 47 ساله که تابعیت فرانسه نیز دارد ، ممکن است در وطن خود پولشویی کرده باشد.

در ابتدا ، زن توسط یک ساختار OFL بررسی شد ، که در پایان دوره 1 ساله منحل شد و سپس یافته های این ساختار به دادستانی ارسال شد. به موازات تحقیقات در مورد 47 ساله ، نامه ای از طرف سفارت فرانسه به شماره 226 وجود دارد که اطلاعات مربوط به نحوه بازداشت Enkelaida Zatse در 17 ژوئیه 2016 ، سه روز پس از حمله تروریستی توسط محمد لاهوی بولل را شرح می دهد. وسط جمعیت و سلاح گرم را شلیک کرد تا اینکه بعداً توسط پلیس کشته شد.

فرانسوی ها ادعا می کنند که زاتسه بر اساس قانون مجازات فرانسه و در اختیار داشتن سلاح از دسته های a و b ، در ارتباط با فعالیت های تروریستی ، به شرکت در یک گروه تروریستی متهم شده است.

در فوریه 2019 ، این شهروند با الزام به حضور آزاد شد. اما برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد اینکه آیا فرانسوی ها حکم مجرمانه ای را یافته اند یا خیر ، دادستانی از وزارت امور بین الملل درخواستی ارائه کرده است ، اما طرف فرانسوی هنوز پاسخی نداده است.

زاك ، به همراه آرتان هناج ، شهروند آلبانیایی ، مظنون به فروش سلاح به تروریست فرانكو تونیزیان هستند ، كه سپس در روز تعطیلات ملی ، 14 ژوئیه ، فرانسه را مورد ضرب و شتم قرار داد. / Tch

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *