ترناوا برنامه درسی را ارائه می دهد: Fouche -Kosovo این امکان را دارد که توسط افراد جوان و تحصیل کرده اداره شود – آخرین اخبار

[ad_1]

ترناوا برنامه درسی را ارائه می دهد: Fouche-Kosovo این فرصت را دارد که توسط افراد جوان و تحصیل کرده اداره شود


رحیم ترناوا ، نامزد حزب دموکراتیک کوزوو برای شهردار فوشه کوزوو ، برنامه آموزشی خود را برای چهار سال آینده در یک ویدئویی فاش کرد.

ترناوا گفت که او و تیمش به صحبت های هر شهروندی گوش دادند ، تمام مشکلات موجود در Fushë Kosovo / Kosovo Polje را شناسایی کردند و یک طرح خاص را ارائه کردند که خدمات باکیفیتی را برای هر یک از رابطان و همچنین مدیریت عادلانه و شفاف ارائه می دهد.

“ما آماده ایم تا اصلاحاتی را در مراقبت های بهداشتی ، آموزشی ، برنامه های توسعه اقتصادی و زیربنایی ، حمایت اجتماعی و برنامه هایی برای جوانان خود ایجاد کنیم تا خود را برای زندگی و شغل آماده کنند. ما حمل و نقل عمومی را برای همه شهروندان فوش تهیه خواهیم کرد.” و حمل و نقل برای دانش آموزان ما جاده های محلی را در طول سال حفظ می کنیم ، فاضلاب را تصفیه کرده و دسترسی به آب را فراهم می کنیم. “

ترناوا گفت که فوشه کوزوو این فرصت را دارد که توسط افراد جوان و تحصیلکرده ای که متعلق به ذهنیت کارگری قدیمی نیستند و با شهروندان همکاری می کنند اداره شود.

“من از شما دعوت می کنم برنامه انتخاباتی ما را با راه حل های مشخص برای هر مشکل شهر مورد علاقه خود ببینید. مشکلاتی که قبلاً شناسایی کرده ایم ، شما آنها را می شناسید و ما راه حل هایی داریم. راه حل های عملکردی که موفقیت در حکومت را تضمین می کند. زندگی فرهنگی نه تنها در شهر بلکه در روستاها. فوشه کوزوو با گروه های تئاتر و تئاتر ساخته خواهد شد. من خدمات سریع و آسانی را از من دریافت می کنم ، بدون بروکراسی و در محیطی که به شما خدمات ارائه می شود و نه جایی که نادیده گرفته می شوید وی همچنین وعده داد: “ما همچنین برنامه ای برای Fouche Kosovo بدون آلودگی هوا ، بدون زباله ، بدون آلودگی رودخانه ها ، بدون تخریب زمین و جنگل داریم.”

ترناوا وعده داده است که وضعیت زنان در فوشه کوزوو در کوزوو پولژه در دولت او تقویت خواهد شد.

“تا به امروز ، ما چندین اداره شهرداری به سرپرستی زنان داشته ایم ، در حالی که امروز شما این فرصت را دارید که برای حمایت از لیست اعضای مجمع با بیشترین نامزد زن در لیست در کوزوو گرد هم بیایید! من به شما قول می دهم که در دولت من وی گفت: “زنان بیشتر ادارات را هدایت می کنند تا به دولت ابعاد برابری و تعهد را بدهند که زنان می دانند چگونه باید آن را ایجاد کنند.”

ترناوا از شهروندان دعوت کرد به شماره 177 در 17 اکتبر رای دهند.

“ما با هم خداحافظی می کنیم با کسی که بزرگ محسوب می شد و پدر و پناهگاه اقتصاد غیررسمی محسوب می شد ، در حالی که شهرداری فوشه کوزوو / قطب کوزوو با همکاری بازیگران مختلف حومه ، محل دفن زباله ، محل دفن زباله را ساخت. هدف ما” در 17 اکتبر منتظر حمایت شما هستم. ” / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *