تعداد زندانیان در حال کاهش است ، بیش از 1400 نفر در زندان در حال گذراندن محکومیت خود هستند – آخرین اخبار

[ad_1]

تعداد زندانیان رو به کاهش است و بیش از 1400 نفر در زندان ها در حال محکومیت هستند


نهات تاچی مدیر خدمات اصلاحی کوزوو در مصاحبه ای با اقتصاد آنلاین گفت که در حال حاضر 1430 زندانی در این کشور در حال محکومیت هستند. به گفته وی ، در مقایسه با سال گذشته ، این تعداد به 300 نفر کاهش یافته است.

وی همچنین گفت که تعداد زندانیان و زندانیان بین المللی که از آسیا می آیند در سالهای اخیر افزایش یافته است.

تاچی تأکید کرد که وضعیت زندانهای کوزوو با موفقیت مدیریت می شود.

“ما در حال حاضر 1430 زندانی در مقایسه با سال گذشته داریم که حدود 200 نفر به 300 نفر کاهش یافته است. به دلیل مشکلات گذشته خدمات اصلاح و تربیتی با ظرفیت یا تختخواب ها داشته است. اکنون ظرفیت کافی برای تأمین نیازهای مردم در سطح کوزوو را داریم. ما همچنین باید این واقعیت را در نظر بگیریم که در سالهای اخیر تعداد زندانیان و زندانیان بین المللی که عمدتا از آسیا می آیند نیز افزایش یافته است. به همین دلیل است که من معتقدم کوزوو باید توانایی پشتیبانی از آنها را در هر شرایطی داشته باشد. “تاکنون ما وضعیت را با موفقیت مدیریت کرده ایم.”

“تا کنون ، کار بسیار خوبی توسط کارکنان ما انجام شده است ، که تمام قوانین را در مورد Covid دنبال کرده اند. با توجه به بخشهای پشتیبانی و بهداشت زندانهای وزارت بهداشت ، ما موفق شده ایم در این سطح در مقایسه با سایر موسسات در سطح کوزوو مثالی بزنیم. ما همچنین در مقایسه با آژانس ها یا خدمات اصلاحی در سطح منطقه ای یا جهانی مثالی خواهیم بود. “بنابراین ما به رهبری که تاکنون داشته ایم افتخار می کنیم.”

به گفته وی ، سازمان اصلاح امور با کشورهای منطقه مانند مونته نگرو ، آلبانی و مقدونیه همکاری کرده است ، در حالی که هیچ علاقه ای برای همکاری با صربستان ابراز نکرده است.

“سرویس اصلاح و تربیت عضو كامل ICPA یا انجمن بین المللی اصلاح و تربیت است و ما با آنها همکاری كامل داریم. ما در حال حاضر کنفرانس های آنلاین داریم که در آن به گفتگو و تبادل پروژه های خود می پردازیم. ما با کشورهای منطقه ، مونته نگرو ، آلبانی و مقدونیه همکاری داریم. “ما تاکنون با صربستان همکاری نداشته ایم.”

تاچی افزود که تمرکز اصلی سرویس اصلاحی مبارزه با قاچاق کالا در زندان ها است.

به گفته تاقی ، تمام هدف جلوگیری از ویروس در زندان ها است.

“قاچاق یک پدیده جهانی است. تمرکز اصلی در سراسر کشور برای هر کشور یا خدمات اصلاحی است ، یا قاچاق زندان مهمترین نقطه ای است که در آن بیشترین مبارزه را دارد. “ما توانستیم آن را به خوبی مدیریت كنیم ، زیرا سرویس اصلاحی قبلاً پروژه آزمایشی سال گذشته را برای واحد اطلاعاتی ایجاد كرده بود ، بنابراین ما اطلاعاتی در مورد توسعه قاچاق داریم.”

“ما همچنین همکاری بسیار خوبی با پلیس کوزوو داریم. ما در حال حاضر متناسب با شرایط موجود در حال اقدام هستیم. بر اساس آماری که از موسسه بهداشت ملی دریافت می کنیم ، ما نیز اقدامات مشخصی را انجام می دهیم. هدف اصلی جلوگیری از ورود ویروس به زندان است. وی افزود: ما در حال حاضر ملاقات را ممنوع كرده ایم اما معتقدم اگر این روند كاهش یابد ، بازدید از خانواده به زندان مجاز خواهد بود.

وی گفت: بودجه یک چالش برای سال 2021 است ، زیرا همه گیری ها مشکلاتی را در سطح دولت ایجاد کرده و بنابراین کاهش بسیار زیاد است.

“متأسفانه ، بودجه یک چالش برای سال 2021 است ، زیرا همه گیری ها مشکلات زیادی را در سطح دولت برای بودجه ایجاد کرده است. “ما یک بودجه کاهش داده ایم زیرا بودجه برنامه ریزی شده برای برخی دیگر از نیازهای اقتصادی تأمین شده توسط دولت در برخی قسمتها برچیده شده است.”

“در منشور سرمایه گذاری سرمایه امسال کاهش یافته است. تمرکز ما عمدتا بر کمک های مالی خواهد بود و خواهیم دید که برای تحقق بخشیدن به پروژه های سرمایه ای خود از طریق کمک های مالی مختلف چه چیزی می توانیم به دست آوریم. “در دوره دوم سال 2021 ، ما احتمالاً از یک صندوق سرمایه گذاری اضافی با دولت بهره مند خواهیم شد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *