ججوشی درباره نامزدهای احتمالی رهبر حزب صحبت می کند ، از هجاج ، کراسنیقی و اسماعیلی نام می برد – آخرین اخبار

[ad_1]

گیوشی درباره نامزدهای احتمالی رهبر حزب صحبت می کند ، از هجاج ، کراسنیکی و اسماعیلی نام می برد


دبیر حزب دموکرات کوزوو ، بتیم گیوشی گفت که برگزاری کنوانسیون انتخاباتی PDK در تاریخ 3 ژوئیه تصمیم کل ریاست جمهوری PDK بود. وی در برنامه T7 “Frontal” گفت که این حزب معتقد است که لازم است به پای صندوق های رای بروید.

“دیروز در دوره ریاست جمهوری ، پس از بحث در همه ساختارها ، که برای ایجاد یک پویایی جدید ضروری است ، PDK باید رئیس را انتخاب کند و افراد اطراف رئیس را تغییر دهد. آقای وسلی و رئیس جمهور ، که مدتها رهبری PDK را بر عهده داشتند ، در سراسر PDK و کوزوو مفقود شده اند. ججوشی گفت: “بهترین خدمتی که می توانیم به شهروندان انجام دهیم بازگشت PDK است.”

به گفته جوشی ، این کنوانسیون به پیشنهاد سرپرست موقت Enver Hoxhaj برگزار می شود.

“آقای Enver Hoxhaj اولین کسی بود که به کنوانسیون PDK اشاره کرد. این توصیه او و سپس تصمیم اتفاق نظر حزب بود. ما آن را در تاریخ 3 ژوئیه ترک کردیم زیرا آخر هفته است ، زیرا مدت زمان زیادی طول می کشد و در آن هفته اعضا نیز استخدام می شوند. “

Gazeta Express می نویسد ، او همچنین سخنان خوبی برای رهبری PDK ، از هجاج در این ماه ها داشت.

“آقای هاجج هنگام تصاحب پ.ک.ک به بهترین شکل ممکن بود. او قدردان همه است. وی همچنین در مبارزاتی که رهبران چند هفته پیش به آنجا برده شدند ، PDK را رهبری کرد. او همچنین مبارزات انتخاباتی را رهبری کرد و از بین همه احزاب ، کمترین افت را داشتیم. وی به فرونتال گفت: “ما در مورد اسامی خاص صحبت نمی کردیم ، بلکه در مورد نحوه احیای پ.ی.د.”

گیوشی همچنین درباره گزارش هایی مبنی بر اینکه مملی کراسنیقی یکی از مخالفان هجاج برای رهبر PDK خواهد بود صحبت کرد.

وی گفت: کراسنقی یکی از بزرگترین حامیان حجج بود.

“ما آرزوی خاصی برای علاقه مندی کسی به رهبر حزب ندیده ایم. ما در رسانه ها خوانده ایم ، اما این طور نیست که کسی تمایل به شهردار داشته باشد. مملی یکی از افرادی است که طی این ماه ها از آقای خوجج پشتیبانی کامل کرده است. وی همچنین در مبارزات انتخاباتی ملی نقش برجسته ای داشت. وی گفت: “من تمایل او برای دویدن را متوجه نشدم.”

جوشی در مورد کاندیداتوری اورانوس اسماعیلی گفت که وی بیشتر بر پریشتینا و استقرار حزب در پایتخت تمرکز دارد.

“اوران اسماعیلی با شهروندان در پریشتینا کار می کند. او همچنین رئیس شعبه PDK در پریشتینا است و عمدتا با شهروندان برای PDK در پریشتینا کار می کند “.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *