جزئیات قتل هایی که در سال 2020 کشور را لرزاند – آخرین اخبار

[ad_1]

جزئیات قتل هایی که در سال 2020 کشور را لرزاند


تعداد قتل ها در کشور نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. به گفته پلیس کوزوو ، در سال جاری 28 قتل انجام شده است که بیشتر آنها در خانواده بوده است. اکسپرس خلاصه این موارد غم انگیز است که کشور را در سال 2020 لرزاند.

در آخرین ماجرای سال 2020 ، کوزوو با یک اتفاق غم انگیز در روستای پوجوران در ویتی شوکه شد. یک مهاجر از سوئیس مظنون به کشتن دو پسرش ، همسرش و سپس خودش است.

منابع موثق از دادستانی در گیلان به اکسپرس گفتند که علت قتل درگیری این دو زن در سوئیس ، محل زندگی خود بوده است.

همین خانواده برای گذراندن تعطیلات خود در کوزوو از سوئیس آمده بودند ، در حالی که به گفته اعضای خانواده که خواستند نامشان فاش نشود ، پدر ابتدا یکی از پسران را کشته و سپس دیگری سعی در فرار دارد ، اما این کار را نکرد موفق شد . بعداً رئیس خانواده زن و سرانجام خودش را می کشد.

حدود چهار ساعت بعد ، اجساد قربانیان از خانه آنها خارج شد و در آنجا آنها را مرده یافتند. آنها برای کالبد شکافی به انستیتوی پزشکی قانونی فرستاده شدند.

پلیس گیلان گفت سه قربانی در داخل خانه و یک قربانی در باغ پیدا شده اند.

“ما در حال تصادف هستیم و تمرکز ما جمع آوری انواع شواهد فیزیکی برای انجام تحقیقات حرفه ای تر است. بازرسان نیز برای شهادت در صحنه هستند. می توان نتیجه گرفت که 3 قربانی در خانه و یک قربانی در باغ پیدا شده اند.

اما این تنها قتلی نیست که امسال اتفاق افتاده است. در واقع ، تعداد قتل ها به طور قابل توجهی در مقایسه با سال گذشته افزایش یافته است.

طبق آمار پلیس کوزوو ، فقط در ماه دسامبر 25 قتل در این کشور رخ داده است.

پلیس در بیانیه ای اعلام کرد ، شامل قتل پریزرن و قتلی که انجام شد ، “با اشاره به درخواست شما ، ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که در طول یازده ماه سال جاری ، 25 مورد قتل در سطح ملی گزارش شده است.” شب گذشته در پوزوران ، ویتی.

گزارش روزنامه اکسپرس در مورد قتل ها در کشور در طول سال و در زیر خلاصه ای از غم انگیزترین موارد سال است که ما به جا گذاشته ایم.

پسر پدر و مادرش را در پریزرن کشت

در اواخر ژانویه سال جاری ، دوریم و سوادا هادری در خانه خود در اورتاکول ، پریزرن مرده پیدا شدند. این زوج سالها در سوئد زندگی و کار کرده اند در حالی که برای تعطیلات به کوزوو آمده اند.

ادعا می شود که قتل این زن و شوهر با تابعیت سوئد توسط پسر آنها Adriatika انجام شد که بلافاصله از کوزوو فرار کرد. پس از آن اوایل ماه مارس در سوئد دستگیر شد.

و در همان حالت روند او انجام خواهد شد. مقامات کوزوو بیش از هشت ماه پیش به دلیل عدم امکان استرداد وی به کوزوو ، دادرسی کیفری علیه وی را به کشور سوئد منتقل کردند.

دادستان سوئد ، اولوف کالمویک به روزنامه اکسپرس گفت که دادگاه هنوز آغاز نشده است ، اما آنها منتظر ارسال پرونده به دادگاه بین دسامبر و ژانویه هستند.

در مورد انگیزه ای که ادعا می کند A. Hadri پدر و مادرش را کشته است ، کالمویک از ارائه جزئیات در این مرحله از تحقیق خودداری کرد.

“تحقیقات در حال حاضر توسط مظنون و وکیل وی بررسی شده است و ما انتظار داریم پرونده را بین دسامبر و ژانویه به دادگاه بفرستیم. بنابراین ، روند هنوز آغاز نشده است. کالمویک گفت: “ما نمی توانیم در این مرحله از تحقیقات جزئیات انگیزه را بررسی کنیم.”

یک افسر پلیس والدین ، ​​برادران و خودش را در گیلان کشت

ظهر روز 18 فوریه ، یک خانواده کامل عازم خانه ای در محله بوژانینا در گیلان شدند.

زكیر ، حنیفه ، بلریم ، فیسنیك و والدته بلاكا بدون علائم حیات در محل خانه خود در محله بوژانینا پیدا شدند. اعتقاد بر این است که این قتل توسط تنها دختر خانواده که بعداً خودکشی کرده است ، انجام شده است. او همچنین یک افسر پلیس کوزوو بود و قتلها را با سلاح رسمی خود انجام داده بود.

طبق دادستانی عمومی گیلان ، وی مظنون به ارتکاب قتل ها قبل از ساعت 08:00 صبح است.

سخنگوی کیفرخواست ، لیریدونا ژلادینی ، گفت که افسر والدته بلاکا مظنون به قتل والدین و دو برادرش در ساعت 7:40 صبح بود ، تا اینکه زندگی او فقط چهار ساعت بعد به پایان رسید.

… VB ، در ساعات اولیه صبح حدود ساعت 7:40 دقیقه ، در تاریخ 18 فوریه سال 2020 ، با سلاح گرم در ابتدا چهار نفر از اعضای خانواده خود را کشته و گمان می رود حدود ساعت 12:50 دقیقه باشد ، با همان سلاح “او مرتكب اقدام به خودكشي شد. “

ژلادینی همچنین گزارش هایی را مبنی بر اینکه متوفی چند ماه قبل از ارتکاب قتل مکرر تحت درمان پزشکی قرار گرفته بود ، تأیید کرده بود.

در این پرونده یک شکایت کیفری علیه یک افسر پلیس گیلان به ظن سو abuse استفاده از موقعیت با در دست داشتن کلیدهای کشویی که در آن سلاح ها ذخیره شده بود ، تشکیل شد که در این صورت والدته بلاکا افسر پلیس اسلحه را گرفت و قتل های متعدد انجام داد.

عضو سابق KLA در اتومبیل خود کشته و سوزانده شد

یک قتل جدی دیگر در روستای زاهق در پچ رخ داد. در ساعات اولیه 27 فوریه ، جسد کریم کلمندی ، عضو سابق KLA ، بدون علائم حیات پیدا شد و در اتومبیل وی سوزانده شد.

برای قتل او ، بستگان انگشت خود را به سمت سرویس های مخفی صربستان گرفته بودند.

ابراهیم کلمندی ، رهبر پیشین جنبش مردمی کوزوو ، به روزنامه اکسپرس گفت که وی مظنون است که قاتلان یا افراد حرفه ای از BIA صربستان عامل قتل برادرش هستند ، گفت آنها این کار را برای تحریک خصومت بیشتر بین جنگ و بال صلح.

در همین حال ، ساعاتی قبل از اینکه پلیس ماشین سوخته کریم کلمندی را پیدا کند ، این شخص در مصاحبه ای با تلویزیون T7 از طریق دو مقاله در شبکه های اجتماعی به کمک نسیم هرادیناژ ، معاون رئیس سازمان کهنه سربازان جنگ در آمد. ابراهیم روگووا ، رئیس جمهور پیشین را خائن خواند.

کلمندی نوشته بود که نام ابراهیم روگووا به ماشین لباسشویی اوبا تبدیل شده است.

“نام ابراهیم روگووا به لاواتریچه از جن ، تایتیسم ، رنکوییت ، روگوویست ، سپس ، ترسو ، فراری و خرابکار جنگ تبدیل شد. این علف هرز توسط UDB و SOC کاشته ، کشت ، کشت و جمع آوری می شود! بسیاری وجود دارد … “، او هنگام پخش مصاحبه هارادیناج نوشت ، جایی که در مورد روگووا صحبت کرد.

ساعتی بعد ، کریم کلمندی پستی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود ، آخرین مورد قبل از اینکه به قتل برسد.

وی مقاله ای از مردی را منتشر كرده بود كه می گفت: “صدا كردن نسیم هرادیناج از دانه بد توسط ناصر روگووا نه تنها به نسیم ، بلكه به قهرمان پدرش نیز توهین است.”

پرونده قتل کریم کلمندی توسط دادستانی ویژه کوزوو در دست بررسی است.

این دختر پدر 87 ساله خود را در ژاکوا کشت

یک قتل در این خانواده در ژاکوا نیز در 21 مه رخ داد. یک مراقب 87 ساله در داخل خانه ای در خیابان Sabrije Vokshi مرده پیدا شد.

دختر 58 ساله وی که مظنون به قتل است نیز در نزدیکی جسد وی پیدا شد. جزئیات این قتل ، درگیری بین قربانیان و مظنون توسط علی سلیمائی ، دادستان ارشد دادخواست اصلی دادگاه ، ارائه شد.

سلیمی به روزنامه اکسپرس گفت که بر اساس اطلاعاتی که در اختیار آنها بوده ، مقتول و مظنون قتل اخیراً بر سر ارث درگیر شده اند.

سلیمی فاش کرد که 58 ساله با مقتول زندگی کرده است و مدتهاست که از اختلالات روانی شدید رنج می برد.

“دوراس مدتهاست که از اختلالات روانی شدید رنج می برد. او با مقتول زندگی می کرد. سلیمائی به اکسپرس گفت: “اما براساس اطلاعاتی که ما داریم ، آنها اخیراً بر سر میراث درگیر شده اند.”

همسایه دو برادر را به خاطر یک قطعه زمین کشت

در پودووا نیز قتل هایی صورت گرفت. اعتقاد بر این است که یک پیرمرد 65 ساله دو همسایه خود را کشته است ، دلیل قطعه زمینی که هر دو طرف ادعای مالکیت دارند.

جزئیات این پرونده و اقداماتی که برای دستگیری فرد مظنون انجام شده توسط دادستان آرمان حمیتی ارائه شد.

حمیتی به روزنامه اکسپرس گفت که مظنون هنوز دستگیر نشده است ، اما آنها همه اقدامات تحقیقاتی را برای دستگیری او در اسرع وقت انجام می دهند.

“او هنوز دستگیر نشده است. حمیتی گفت: “دستور دستگیری به موقع صادر شد ، در حالی که ما در حال حاضر همه اقدامات تحقیقاتی را انجام می دهیم ، بنابراین به محض دستگیری وی ، پرونده در اسرع وقت به پایان می رسد.”

حمیتی در پاسخ به این س ifال که آیا احتمال دارد به خارج از کشور رفته باشد ، گفت که آنها رسماً چنین اطلاعاتی را ندارند ، اما اکسپرس دریافت که 65 ساله مظنون به فرار از کوزوو است.

در غیر این صورت ، پلیس چهار گلوله مهمات و دو خودرو در محل حادثه توقیف کرد ، تا اینکه پس از حمله به منزل مظنون ، یک قبضه سلاح AK-47 ، یک تپانچه گاز و یک قبضه اسلحه شکاری کشف و ضبط شد.

این پسر در Fushe ، کوزوو پدر خود را با تبر سر برید

فوشه کوزوو نیز از یک قتل خانوادگی شوکه شد.

مردی 40 ساله پدر 72 ساله خود را با تبر سر بریده بود.

سخنگوی پلیس کوزوو ، جزئیات این قتل را بیان کرد.

فردی که قتل را مرتکب شده نیز مشکوک به مشکلات روحی است.

“حدود ساعت 4:50 بعد از ظهر ، او اطلاعاتی در مورد قتلی را که در یک خانه خصوصی در فوشه ، کوزوو انجام شده دریافت کرد. واحدهای مربوطه پلیس بلافاصله به محل حادثه رفته و متوجه شدند كه جسدی در آنجا پیدا شده است. بلافاصله واحدهای پزشکی قانونی و تحقیقات به محل حادثه رفتند. وی گفت: «دادستان زندان نیز به محل حادثه رفت.

پدر دختر و سپس خود را در پریزرن کشت

در خانواده در پریزرن نیز قتل هایی صورت گرفت. سالی مازرکو ، افسر 52 ساله پلیس مرز ، مظنون به قتل دختر 21 ساله خود ، لئونیتا ، و سپس خود او است.

به گفته اعضای خانواده ، قتل دختر به طور اتفاقی در حالی انجام شد که پلیس خود را برای رفتن به محل کار آماده می کرد.

در مورد این حادثه دلخراش ، دبیر دادستان کل دادستان عمومی در پریزرن ، امیر شالا ، به اکسپرس گفت که دادستانی در حال جمع آوری اطلاعات بود و به گفته خانواده هنوز مشخص نبود که این یک قتل تصادفی بوده است.

شالا گفت این جنایت با سلاح رسمی پلیس مرز انجام شده است.

شب گذشته حوالی ساعت 19:15 بعد از ظهر ، دادستانی از پلیس دریافت کرد که دو جسد در منطقه “ویرایش دورهم” در پریزرن پیدا شده است ، پلیس به همراه بازداشت دادستان به محل رفتند و از آنجا متوجه شدیم که دو قربانی وجود دارد ، پدر و فرزند دختر.

آنچه که ما کشف کردیم این بود که یک اسلحه گرم ، یک سلاح رسمی پیدا شد ، زیرا یکی از قربانیان یک افسر پلیس مرز بود ، ما شواهد ارائه دادیم ، اجساد کشته شده برای کالبد شکافی به IML ارسال شدند و ما منتظر گزارش از موسسات هستیم ، سپس می توانیم به نتیجه گیری نهایی برسیم برای آنچه واقعاً اتفاق افتاده است. شالا / اکسپرس گفت: “با توجه به شرایط پرونده ، ما هنوز نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است ، ما در مرحله اولیه تحقیقات و جمع آوری اطلاعات هستیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *