جلسه CEC: سعی در تحریف اراده شهروندان از احزاب سیاسی است – آخرین اخبار

[ad_1]

جلسه CEC: تلاش می شود اراده شهروندان از احزاب سیاسی تحریف شود


رای گیری برای تأیید لیست رأی دهندگان در کمیسیون مرکزی انتخابات به ساعت 5:30 بعد از ظهر به روز جمعه موکول شده است.

زری گزارش داد ، دموش شاها از مسسه EPIC گفت احزاب سیاسی در تلاشند تا خواست شهروندان را تحریف کنند ، همانطور که وی آن را “از طریق تمرینات سیاسی کوچک” خواند و جلسه امروز CEC را به عنوان نمونه ذکر کرد. اطلاعات

“ما مدتی است که وارد خاک خطرناکی می شویم ، جایی که اراده شهروندان از طریق تمرین های کوچک سیاسی مخدوش می شود. جلسه امروز CEC شاهد بعدی بود. امروز ، دولت CEC برای تأیید اعتبار لیست احزاب سیاسی یک توصیه مستقل صادر کرد. شاه نوشت: “صحیح بودن یا نبودن آن هنوز در مراحل قانونی اثبات می شود ، اما بدون شک توصیه حرفه ای و مستقل آنها ، مطابق با چارچوب قانونی انتخابات است”.

به گفته شاشا ، اعضای سیاسی CEC تمایل روشنی به تحریف روند انتخابات و تضعیف استقلال نهاد CEC نشان می دهند.

وی نوشت: “به عبارت دیگر ، اداره انتخابات موضوع تخصص نهادی نیست ، بلکه تمرین های سیاسی است.”

به گفته وی ، پس از انتخابات در سال 2019 ، کوزوو وارد یک دور باطل شده است ، که به طور فزاینده ای از اراده شهروندان به یک منطقه خطرناک برای کشور ما دور می شود.

در هر جامعه عادی ، وقتی دولت به چالش کشیده می شود ، “پادمان های” مختلف نهادی واکنش نشان می دهند تا جامعه را به حالت عادی برگردانند. نیروهای مختلف بین یکدیگر تعادل برقرار می کنند و استقلال خود را اعمال می کنند. آنچه اخیراً دیده ایم این است که هرگونه “امنیت” دولت نتواند نقش خود را در بازگرداندن کشور به شرایط عادی مطابق با خواست شهروندان انجام دهد. نتیجه انتخابات 2019 دستکاری شد. تصمیمات دادگاه قانون اساسی بیش از آنکه راه حل ارائه دهد ، شرایط ایجاد شده را پیچیده می کند. CEC به عنوان نهادی مستقل از فشار سیاسی وارد شده بر آن در حال سقوط است. ششا می نویسد: “احزاب سیاسی حتی بیشتر در مواضع افراطی قرار می گیرند. هیچ چیز خوبی نمی تواند حاصل شود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *