خانواده 19 ساله به NIPHK متهم به کلاهبرداری واکنش نشان می دهند – آخرین اخبار

[ad_1]

خانواده این زن 19 ساله به NIPHK واکنش نشان دادند و وی را به کلاهبرداری متهم کردند


خانواده نازلی شریفی 19 ساله از میتروویسا ، چون او در میان قربانیان 24 ساعته COVID-19 در گزارش NIPHK بود ، واکنش نشان داد.

Zeri.info گزارش می دهد ، برادر مرحوم ایلیر شریفی ، در حالی که خواهر او را به دلیل COVID-19 مرده است ، انکار کرد ، در حالی که NIPHK را به کلاهبرداری متهم کرد.

ایلیری در فیس بوک نوشت: “با تشکر از NIPHK برای کلاهبرداری و ساخت نتایج به دلخواه خود ، زمانی فرا خواهد رسید که تمام کسانی که در این روزهای سخت سعی در ظلم می کنند ، در معرض دید قرار خواهند گرفت.”

از طرف دیگر ، در طول روز UCCK تأیید کرد که این جوان 19 ساله تحت درمان COVID-19 است.

“UCCK تأیید می کند که مورد مورد بحث ابتدا در بیمارستانی در میتروویکا و سپس در کلینیک بیماری های عفونی تحت درمان قرار گرفت ، جایی که توسط آزمایشگاه میکروبیولوژی در انستیتوی ملی بهداشت عمومی به عنوان یک کوید مثبت تایید شد. به دلیل وخامت حال وی ، وی به مراقبت های ویژه منتقل شد ، اما با وجود تلاش حداکثری کادر پزشکی ، وی نتوانست زنده بماند. “

تصویر

این جوان 19 ساله اهل میتروویکا ، که دیروز درگذشت ، مبتلا به گلومرولاسکلروزیس فوکال سگمنتال شد ، وی برای انجام پیوند کلیه در ایالت ترکیه به 200000 یورو پول احتیاج داشت ، که به این منظور داوطلب برای اهدای کلیه خود مطلع شد.

در مجموع 200000 یورو برای نازلیا جمع آوری شد و انتظار پیوند کلیه بود اما او نتوانست از این بیماری جان سالم به در برد. / زری

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *