خردسال پس از حمله جنسی دست به خودکشی زد ، 5 نوجوان در بلژیک دستگیر شدند – آخرین اخبار

[ad_1]

این خردسال پس از آزار جنسی خودکشی کرد ، 5 نوجوان در بلژیک دستگیر شدند
عکس: ویکی مدیا عوام


جهان
02 ژوئن 2021 – 22:31

پنج نوجوان به اتهام تجاوز به دختری 14 ساله که یک هفته پس از تصادف شدید درگذشت ، در بلژیک دستگیر شدند. به گفته رسانه های بلژیک ، هنگامی که قربانی چهار روز بعد خودکشی کرد ، تصاویر خشونت جنسی در اینترنت به اشتراک گذاشته شد

دادستان ها گفتند که سه نفر از مظنونان خردسال هستند و به بازداشتگاه نوجوانان منتقل شده اند ، در حالی که دو نفر دیگر 18 و 19 ساله دستگیر شده اند و انتظار می رود روز چهارشنبه در دادگاه حاضر شوند.

محققان تأیید کردند که بازداشت شدگان به دلیل “اعمالی که اندکی قبل از مرگ مقتول مرتکب شده اند” مورد بازجویی قرار گرفتند ، و این باعث بدتر شدن موقعیت آنها در برابر قانون شد.

رسانه های بلژیکی گزارش دادند که این دختر در 15 ماه مه در نزدیکی گورستان در گنت جلسه ای را با یکی از پسران که با او روابط اجتماعی داشت ، ترک کرد. اما او با چهار مظنون به ملاقات او رفت و آنها به مقتول حمله کردند. تصاویر این حمله نیز در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

پدر این نوجوان به هت نیوزبلاد گفت: “این تصاویر آخرین نکته برای او بود … تمام دنیای او خراب شد.”

این پرونده واکنش های شدیدی را از سوی سیاستمداران بلژیکی از جمله وزیر امور خارجه برابری سارا شلیتز برانگیخته است که متعهد شده است برای جلوگیری از انتشار تصاویر در اینترنت اقدام خواهد کرد.

“انتشار چنین تصاویری در شبکه های اجتماعی نه تنها غیرقابل تحمل است ، بلکه غیرقانونی است. این مجاز نیست ، “وی افزود ، تیم وی با نمایندگان شرکت های شبکه های اجتماعی ملاقات می کند تا در مورد سیاست های تعدیل و کنترل بحث کند.

“افتضاح است. هیچ کلمه ای وجود ندارد. “

وی گفت: “من از قربانیان خشونت جنسی می خواهم كه اتهاماتی را مطرح كنند.”

لیسبوت استیونز ، یک متخصص برابری جنسیتی ، به VRT News گفت: “متأسفانه ، این حمله یک مورد منفرد نیست” ، و افزود که سالانه حدود 200 مورد تجاوز در بلژیک گزارش می شود / یورونیوزآلبانی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *