درخواست آسانژ برای آزادی مشروط رد شده است – آخرین اخبار

[ad_1]

درخواست آزادی مشروط رد شد


جهان
06 ژانویه 2021 – 15:19

الجزیرا و Zeri.info گزارش دادند که انکار شرط جولیان آسانژ رد شد و این تصمیم توسط قاضی تصمیم گرفت که چند روز پیش به نفع وی رای داد و مانع تلاش آمریکا برای استرداد آسانژ شد.

تصمیم قاضی منطقه ونسا باراتر در دادگاه لندن به این معنی است که بنیانگذار پورتال سیگنال ویکی لیکس از شرط ماندن در امن ترین زندان بلمارش در پایتخت انگلستان محروم خواهد شد.

روز دوشنبه ، بارایتسری درخواست مقامات آمریکایی برای ارسال آسانژ به آن سوی اقیانوس اطلس را رد کرد ، جایی که به اتهام 18 مورد نقض قانون جاسوسی و توطئه برای هک کامپیوترهای دولت آمریکا محاکمه خواهد شد.

خطر ناشی از انتشار اسناد

آسانژ ، شهروند 49 ساله استرالیا ، از زمان دستگیری در سفارت اکوادور در لندن در سال 2019 به دلیل نقض آزادی مشروط در پرونده استرداد دیگر که مربوط به سوئد بود ، در بلمرش زندانی شد.

دولت آمریكا این ادعاها را به انتشار صدها هزار اسناد و تصاویر محرمانه ارتش آمریكا در ویكی لیكس نزدیك به 10 سال پیش مرتبط می داند.

مقامات آمریكایی می گویند مطالب منتشر شده ، كه اشتباهات جنگهای افغانستان و عراق را نشان می دهد ، بسیاری را در معرض خطر قرار داده است ، اما تیم حقوقی آسانژ می گوید كه این مسئله سیاسی شده است. / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *