درخواست افزایش Pfizer در ایالات متحده در حال بررسی است – آخرین اخبار

[ad_1]

درخواست تأیید دوز تقویت کننده Pfizer در ایالات متحده در حال بررسی است


جهان
17 سپتامبر 2021 – 10:25 بعد از ظهر

گروه مشاوره ای سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) روز جمعه در حال بررسی درخواست Pfizer-BioNTech برای ارائه سومین دوز تقویت کننده COVID-19 به بیماران 16 سال به بالا است.

در یک جلسه عمومی یک روزه ، کمیته مستقل مشورتی در مورد واکسن ها و محصولات ارگانیک مرتبط با واکسن (VRBPAC) در مورد اینکه آیا دوز تقویت کننده برای استفاده گسترده ایمن است و آیا برای افزایش سطح حفاظت در برابر بیماری کرونا ضروری و م effectiveثر است ، بحث خواهد کرد. 19

در اوایل این هفته ، Pfizer اطلاعاتی را از FDA منتشر کرد که نشان می دهد اثر واکسن آن هر دو ماه بعد از دوز دوم حدود شش درصد کاهش می یابد ، و دوز تقویت کننده پس از شش ماه ایمن و م inثر در تقویت محافظت در برابر ویروس ایجاد کننده COVID-19 است. به

انتظار می رود این کمیسیون روز جمعه در مورد اینکه آیا افزایش دوز بی خطر است و حتی در صورت لزوم رای گیری کند. FDA ملزم به رعایت توصیه های پنل نیست ، اما معمولاً این کار را انجام می دهد. هفته آینده ، کمیته مشورتی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) با جزئیات بیشتری تجزیه و تحلیل می کند که چه کسی و چه زمانی باید از دوز تقویت کننده استفاده کند.

در همین حال ، فرانسه تا پایان مهلت مقرر 15 سپتامبر که توسط دولت تعیین شده است ، 3000 کارمند بهداشتی را که واکسینه نشده بودند ، حذف کرده است.

وزیر بهداشت اولیویر وران روز پنجشنبه گفت که ده ها نفر از 2.7 میلیون کارمند بهداشتی کشور به جای دریافت واکسن کرونا ، استعفا کردند.

ده ها هزار نفر از کارکنان بهداشت در ماه ژوئیه واکسینه نشدند ، زمانی که رئیس جمهور امانوئل مکرون مهلت 15 سپتامبر را برای داشتن حداقل یک دوز واکسن اعلام کرد.

وزیر وران گفت که اکثر کارکنان در خدمات ثانویه کار می کردند و تعداد بسیار کمی از پزشکان و پرستاران از جمله افرادی بودند که تعلیق شدند.

بر اساس آخرین داده های دانشگاه جانز هاپکینز ، فرانسه بیش از 7 میلیون مورد عفونت کووید و بیش از 116000 مورد مرگ را ثبت کرده است.

در همین حال ، در ایالات متحده ، در ایالت آیداهو ایالات متحده ، بیمارستانها شروع به محدود کردن مراقبت های بهداشتی کرده اند ، “زیرا افزایش شدید بیماران مبتلا به COVID-19 ، که باید در همه مناطق ایالت بستری شوند ، منابع موجود را خسته کرده است. وزارت بهداشت و رفاه آیداهو روز پنجشنبه.

دیو یپسن ، مدیر بخش ، در بیانیه ای گفت: “وضعیت وحشتناک است – ما منابع کافی برای درمان بیماران در بیمارستان های خود نداریم ، خواه شما برای بیماری کووید -19 در بیمارستان بستری باشید یا سکته قلبی یا تصادف رانندگی.”

آقای جپسن گفت: “بهترین راه برای جلوگیری از این وضعیت ، واکسیناسیون افراد بیشتر است.” در صورت ابتلا به کووید 19 ، این امر به شدت شانس رفتن به بیمارستان را کاهش می دهد. “

صندوق بین المللی پول ، بانک جهانی ، سازمان بهداشت جهانی و سازمان تجارت جهانی با تولیدکنندگان برجسته واکسن COVID دیدار کرده اند تا راهکارهایی را برای بهبود دسترسی به واکسن برای کشورهای کم درآمد و متوسط ​​ایجاد کنند.

این ائتلاف قصد دارد حداقل 40 درصد مردم هر کشور را تا پایان امسال و حداقل 60 درصد را تا اواسط سال 2022 واکسینه کند.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که دستیابی به این هدف “برای پایان دادن به همه گیری و بازسازی اقتصاد جهانی بسیار مهم است”. / voa

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *