در آخر هفته ها ، دما به 10 درجه سانتیگراد می رسد – آخرین اخبار

[ad_1]

در آخر هفته ها ، دما به 10 درجه سانتیگراد می رسد


موسسه آب و هواشناسی کوزوو اعلام کرد که در پنج روز آینده این کشور تحت تأثیر توده های هوا با افزایش فشار جوی قرار خواهد گرفت.

به نقل از Zeri.info ، در این شرایط جوی ، هوا عمدتا آرام خواهد بود.

“در صبح ، یخبندان در سرتاسر سرزمین پیش بینی می شود که در جاده های اطراف کوه ها بیشتر دیده می شود. پیش بینی می شود حداکثر دما در طول هفته افزایش یابد و شرایطی برای ایجاد مه در بعضی از نقاط ایجاد شود. این وضعیت هواشناسی ادامه خواهد داشت ، اما در نیمه دوم هفته افزایش تدریجی در زمینه های گرما خواهیم داشت ، در نتیجه جمعه جیوه در دماسنج مقادیر 7-10 درجه سانتیگراد را نشان می دهد. برفی که از پنجشنبه اکنون فقط کل منطقه جمهوری را در بر گرفته است ، به تدریج ذوب می شود. در روز جمعه ، توده های هوای گرم پیش بینی می شود که از قسمت جنوب غربی کشور می آیند و باعث ایجاد ابرهای متراکم با درجه رطوبت بالا در خاک ما می شوند و این شرایط باعث بارندگی می شود. و برف ، “در اعلان KHMI آمده است.

طبق گفته KHMI ، دما در طی این دوره پیش بینی بین -10 تا 0 درجه سانتیگراد متغیر است ، در حالی که بالاترین میزان روزانه بین -2 تا 10 درجه سانتیگراد متغیر است. وزش باد از شمال شرقی و جنوب شرقی با سرعت 1-6 متر در ثانیه. / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *