دیون شکیری رویای خود را برای بازی در کوزوو A و سری A نشان می دهد – آخرین اخبار

[ad_1]

دیون شکیری رویایی را برای بازی در کوزوو A و سری A نشان می دهد.


ورزش
02 ژانویه 2021 – 21:37

جزئیات

برخی از بسکتبالیست های با استعداد کوزوو در لیگ های اروپا با موفقیت بازی می کنند.

یکی از آنها دیون شکیری است. این بازیکن 17 ساله در تریست برای زیر 18 سال بازی کرد و با تیم اول تمرین کرد.

“من الان سه سال در تیم ایتالیا هستم ، تریست. برای U18 بازی کنید تا اینکه با تیم اول تمرین کنم. من یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارم و سپس خواهیم دید. آرزوی من این است که روزی در سری A بازی کنم ، با این وجود کار زیادی طول می کشد. به گزارش Zeri.info ، سکیری به وب سایت رسمی BFK گفت: “این مسابقه چیزهای خوبی برای من به ارمغان آورده است و من از زمان ترک کوزوو پیشرفت زیادی داشته ام.”

قبل از عزیمت به ایتالیا ، دیونی به مدت سه سال در کراسان پریشتینا بود.

“به عنوان یک بسکتبالیست اهل کوزوو ، شما همیشه باید در تمرینات و در مسابقات بهترین تلاش خود را انجام دهید. 210 سانتی متر مرکز اضافه کرد: “من امیدوارم که سال آینده من در سری A بازی کنم و سپس خواهیم دید.”

شکیری همچنین در مورد احساس بازی برای کوزوو صحبت می کند.

“قبل از آن ، من توسط کوزوو U18 و U20 دعوت شده بودم ، اما نمی توانستم حاضر شوم. من به تازگی توسط U20 کوزوو دعوت شده ام ، اما به دلیل همه گیری ، ما گرد هم نیامده ایم.

اوایل من از کوزوو زیر 15 سال دعوت شدم ، جایی که در یک تورنمنت شرکت کردیم. هیچ احساسی بهتر از بازی برای کشور شما وجود ندارد.

من مشتاقانه منتظر روزی هستم که برای کوزوو A. اولین بازی خود را انجام دهم. شما برای رسیدن به اهداف خود باید سخت تلاش کنید ، زیرا این کار آسان نیست و رقابت شدید است. “

تصویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *