رسمی: آراندو کارابچی به پریشتینا پیوست – آخرین اخبار

[ad_1]

رسمی: اراندو کارابچی به پریستینا می پیوندد


ورزش
28 آگوست 2021 – 9:38 بعد از ظهر

جزئیات

پریستینا رسماً انتقال اوراندو کارابچی هافبک آلبانیایی را تایید کرد که اخیراً برای تئوتا دورسیت ، قهرمان آلبانی بازی می کرد.

قهرمان کوزوو حتی پس از شروع فصل 2021/22 با تقویت خود ادامه داد ، زیرا قصد دارد از عنوان قهرمانی خود در سوپرلیگ کوزوو دفاع کند.

پریستینا به تازگی با هافبک آلبانیایی اراندو کارابچی ، که در تیم های بزرگ آلبانیایی فعالیت کرده و در عین حال جام های زیادی را کسب کرده است ، قرارداد بست.

باشگاه پایتخت در بیانیه ای اعلام کرد: “اراندو کادرابچی” هافبک برجسته سوپرلیگ آلبانی با پریشتینا قهرمان فعلی کوزوو قرارداد بست.

برای کارابتس ، پریستینا پنجمین باشگاهی در دوران حرفه ای خود است ، که قبلا با پارتیزان بازی می کرد ، جایی که تا سال 2009 بخشی از آنها بود ، سپس در تیرانا (2009-2013) ، جایی که دو ماه از سال در کوکس کار می کرد. (2013) در مسابقات اروپایی ، سپس تا سال 2020 به تیرانا بازگشت و سرانجام در آخرین نسخه (2020-2021) به Teuta e Durrësit نقل مکان کرد.

شایان ذکر است که کرابچی با دو تیم اخیر در دو سال اخیر موفق شد در فوتبال قهرمان آلبانی اعلام شود.

کرابچی همچنین در تیم های زیر 19 سال ، زیر 21 سال و A در تیم ملی آلبانی حضور داشت.

پریستینا در تابستان امسال با کریستی وانگلی ، فلورنت آودیتیل ، آرلیند شعبانی ، بلارت تولی ، مندوریم هوتی ، Cevdet Shabani ، Betim Halimi و Sodik Atandan قرارداد بست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *