رسمی: باسام شریفی به عنوان مدیرعامل FC پریشتینا منصوب شد ، فیسنیک کرچلی مدیر ورزشی شد – آخرین اخبار

[ad_1]

رسمی: باسرام شریفی به عنوان مدیرعامل FC پریشتینا منصوب شد ، فیسنیک کرچلی مدیر ورزشی شد


ورزش
01 ژانویه 2021 – 15:28

در جلسه ای که در 24 دسامبر سالی که پشت سر گذاشتیم ، 2019 برگزار شد ، باجرم شریفی به عنوان مدیرعامل باشگاه پریشتینا منصوب شد ، در حالی که Fisnik Kerceli به عنوان مدیر ورزشی منصوب شد ، در نتیجه انقضا قرارداد ، به عنوان مدیر ورزشی. ، Zeri.info گزارش می دهد ، گرانیت بگولی ، به عنوان مدیرعامل Agim Salihu ، که از این پس نماینده قانونی باشگاه خواهد شد.

باجرام شریفی ، متولد 12 نوامبر 1978 ، از سال 2002 تا 2012 افسر پلیس بود و این ماموریت را به عنوان معاون رئیس اداره مبارزه با تروریسم انجام می داد و به عنوان فارغ التحصیل رشته حقوق ، از سال 2012 وکالت می کرد.

کلانتری در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه پایتخت گفت که سال آینده چالش های بزرگی وجود دارد.

کلانتری در ابتدا گفت: “با اعتماد به نفس و کارکنان FC پریشتینا ، من کاملاً معتقدم که این کار من ساده ترین کار من خواهد بود.”

“چالش هایی که در سال 2021 در انتظار ما است مستقیماً به موثرترین مدیریت باشگاه مربوط می شود ، زیرا در شرایطی قرار داریم که نه برای باشگاه بلکه برای کل جامعه ما آسان نیست. یک چالش ویژه برای من و همه هواداران FC Pristina بهترین سازمان خواهند بود زیرا سال آینده ما با صدمین سالگرد این باشگاه سر و کار داریم و همه ما باید یک تعهد اضافی را برای دستیابی به نتایج برجسته ای که FC Pristina و همه هوادارانش می خواهند و شایسته آن هستند نشان دهند او

کلانتری افزود: “من معتقدم که با کمک و تعهد همه ، به هدفی که تعیین کرده ایم ، خواهیم رسید.”

تصویر

از طرف دیگر ، کرچلی ، به عنوان مدیر ورزشی ، گفت که وی امتیاز تصدی پست را دارد.

“من بسیار احساس خوشحالی و امتیاز می کنم که به عنوان مدیر ورزشی در باشگاهی با سنت و سابقه ای غیرقابل انکار مانند FC Pristina فعالیت می کنم.
تعهد اصلی من هدایت باشگاه به سمت تداوم اهداف جام و قهرمانی خواهد بود.
به هر حال ، این تلاش ابدی پریشتینا است.
من همچنین مشغول تعهد به باشگاه برای ارائه بازیکنان و استعدادهای ثابت شده با کیفیت برای آینده هستم که پیراهن باشگاه ما را با افتخار می پوشند.
هدف من این است که برای اطمینان از تداوم رفاه در باشگاه ، هماهنگی بین بازیکنان و سایر بخشهای باشگاه تلاش کنم ، به طوری که تنها هدف مشترک ما رسیدن به عنوان ها و جام ها است ، در این صورت ما یک شرکت کننده دائمی در مسابقات اروپایی خواهیم بود در حال حاضر یک تصویر بسیار مثبت ایجاد کرده است.
ما دائماً مشارکت و حضور خود را در مسابقات اروپایی افزایش خواهیم داد و به احترام شایسته ای که متعلق به خودمان است دست خواهیم یافت. /Zeri.info

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *