شوهر اعتراف به قتل جوان 20 ساله: بله ، من همسرم را کشتم و یک سرقت را ترتیب دادم – آخرین اخبار

[ad_1]

شوهر اعتراف می کند که یک جوان 20 ساله را کشته است: بله ، من همسرم را کشتم و یک سرقت را ترتیب دادم


جهان
17 ژوئن 2021 – 22:08

هارالامبوس آناگنوستوپولوس ، خلبان 32 ساله یونانی ، کشتن همسر 20 ساله خود ، کارولینا را پذیرفته است. این جنایت جدی در تاریخ 11 مه در آپارتمان این زوج رخ داد. این مرد 32 ساله بعد از ظهر امروز دستگیر شد. در حالی که اخیراً پلیس یونان با انتشار واکنش رسمی در توئیتر ، اعلام کرد که این واقعه فاش شده است ، مرد 32 ساله به کشتن همسرش اعتراف کرد.

وی پس از بیش از هشت ساعت سingال ، در برابر بازرسان اعتراف کرد که او قاتل همسرش بوده است ، که یک دختر 1 ساله با او دارد. وی گفت ، این جنایت به دلیل اختلافات زن و شوهر بوده است.

“عصر همان اوایل بحث و جدال را آغاز کردیم. در یک لحظه او نوزاد را در رختخواب گذاشت و به من گفت بلند شو و از خانه بیرون برو. وی به پلیس گفت: “من خشمگین ، خفه شدم و اقدام به سرقت کردم.”

این جنایت به لطف کار تحقیقاتی خوب پلیس یونان حل شد. فناوری نقش مهمی داشته است. این مرد 32 ساله مدارک متناقضی را به پلیس ارائه داد و بازرسان با تجزیه و تحلیل شواهد موجود قانع نشدند.

اما این چه مدرکی اثبات می کند که کل سرقت ساختگی بود که توسط این جوان 32 ساله سازماندهی شده بود و آخرین مورد قاتل همسرش بود؟

استفاده از مراحل اندازه گیری روی تلفن وی نشان می دهد که مرد 32 ساله در آن زمان که ادعا می کند توسط سارقین بسته شده و بیهوش است در حال راه رفتن است.

دوربین امنیتی در خانه این زوج ، که گمان می رود کل صحنه را ضبط کرده باشد ، بدون کارت حافظه بود. در حالی که وی ادعا کرد 3 ساعت بعد “سارقین” وارد خانه شده اند ، کارت از ساعت 1:20 بامداد خارج شده است. آخرین ضبط دوربین در ساعت 12:30 از شب غم انگیز است ، جایی که جوان 32 ساله با دختر 1 ساله اش در اتاق نشیمن دیده می شود.

ساعت هوشمند کارولینا که شب هنگام در دست او بود ، ضربان قلب او را ثبت کرد ، که در برنامه ای علائم حیاتی نشان داد که با شهادت زن 32 ساله هنگام کشته شدن توسط سارقان کارولینا مطابقت نداشت. به ویژه ، ساعت نبض جوان 20 ساله را خیلی زودتر از ساعت مشاهده شده توسط نویسنده نشان نمی داد ، بنابراین او زودتر از آنچه نویسنده ادعا می کرد “سرقت” است ، کشته شد. /tvklan.al

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *