فلوریدا ، 4 کشته و 159 مفقود زیر آوار – آخرین اخبار

[ad_1]

فلوریدا ، 4 کشته و 159 مفقود در زیر آوار


جهان
25 ژوئن 2021 – 4:07 بعد از ظهر

گزارش شده است که دهها نفر مفقود شده اند و گمان می رود در زیر آوار یک مجتمع مسکونی در نزدیکی میامی ، فلوریدا کشته شده اند که صبح روز پنجشنبه تا حدی فرو ریخت. حداقل چهار نفر کشته و ده ها نفر دیگر زنده از زیر آوار نجات داده شده اند.

بخشی از مجتمع مسکونی 12 طبقه در منطقه سرفساید در ساحل اقیانوس اطلس در ساعت 1:30 بعد از ظهر فرو ریخت. گزارش های اخیر می گویند 159 نفر هنوز مفقود شده اند و این نگرانی را افزایش می دهد که شمار کشته شدگان به شدت افزایش یابد. مقامات نمی دانند که تعداد افراد در هنگام فروریختن در ساختمان چه تعداد بوده است.

شهردار سرفساید گفت: “ساختمان تخریب شد.” “قلبم درد می کند زیرا ، تا آنجا که ذهن من به من می گوید ، موفقیت زیادی در زنده آوردن مردم نخواهیم داشت.

تلاش های جستجو و نجات ساعاتی پس از سقوط ادامه دارد. رئیس اورژانس به میامی گفت که تیم ها مادر و نوزاد را پس از مجبور شدن به قطع پاهای زن خارج کردند.

متخصصان در تلاشند از یک گاراژ زیرزمینی وارد ساختمان شوند.

ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا ، که از این سایت بازدید کرد ، گفت که تصاویر تلویزیونی واقعیت حادثه را منتقل نمی کند.

تیمی متشکل از 10-12 متخصص منطقه را برای یافتن بوی بدن و همچنین سایر تجهیزات از سگها بررسی می کنند. رئیس آتش نشانی فلوریدا گفت: پس از خسته شدن از جابجایی قطعات بتن و سایر آوارهای بی اثر ، گروه دیگری از همكاران جایگزین تیم شدند تا كار بدون وقفه ادامه یابد.

مقامات در مورد علت سقوط حدس نمی زنند. این ویدئو نشان می دهد که قسمت مرکزی ابتدا خراب می شود ، در حالی که نزدیکترین منطقه به ساحل تکان می خورد و چند ثانیه بعد شروع به فروپاشی می کند. در همین حال ، ابر بزرگی از غبار کل منطقه را فرا گرفته است.

البته آنها در تراس ساختمان کار می کردند ، اما مقامات می گویند این احتمال را ندارند که این آثار باعث ریزش شود.

جو باید ، رئیس جمهور ایالات متحده ، وضعیت اضطراری را در فلوریدا تصویب کرده و دستورالعمل کمک فدرال را برای تشدید تلاش های مقامات محلی ایالتی و محلی برای رسیدگی به وضعیت صادر کرده است.

کاخ سفید روز جمعه گفت: “اقدام رئیس جمهور به وزارت امنیت داخلی و آژانس مدیریت اضطراری فدرال اجازه می دهد تا تمام اقدامات امدادرسانی به بلایا را هماهنگ کنند.”

شهردار گفت برخی از هتل ها پیشنهاد اسکان ساکنان آواره را داده اند و عملیات برای ارسال غذا و دارو در صورت لزوم در حال سازماندهی است.

تقریباً نیمی از 130 واحد مسکونی این مجموعه در اثر فروپاشی آسیب دیده و تخریب شده اند. در این میان تجهیزات سنگینی نیز برای تثبیت قسمت سالم ساختمان وارد شده است.

این مجموعه در سال 1981 ساخته شده است. این ساختمان شامل آپارتمان های دو خوابه به ارزش 600000-700،000 دلار است. در این منطقه آپارتمان های قدیمی برای اجاره ، خانه ها و مجتمع های مسکونی ، رستوران ها و مغازه هایی که توسط ساکنان دائمی و گردشگران بازدید می شود وجود دارد. این منطقه پر از مهاجران روس ، خانواده های یهودی و ساکنان است که وقتی می خواهند مناطق سردسیر شمال را ترک کنند ، چندین ماه در فلوریدا زندگی می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *