لادرووچی بدون تایید حزب نامزدی خود را برای دوره دوم درناس اعلام کرد – آخرین اخبار

[ad_1]

لادروفوی بدون تایید حزب از نامزدی خود برای دوره دوم در درناس خبر داد


شهردار درناس ، رامیز لادروتسی ، نامزدی خود را برای دوره دوم ریاست این شهر اعلام کرد.

لادرووچی در پستی در فیس بوک گفت که نامزدی وی توسط ریاست جمهوری و سرپرست سرپرست PDK تأیید نشده است.

“به دلیل عدم تأیید نامزدی من برای شهردار درناس ، توسط ریاست جمهوری و سرپرست سرپرست PDK ، نامزدی من برای نامزدی شهردار درناس را برای یک دوره دیگر اعلام کنید! من در مورد دوره دوم ملاقات با رهبرمان ، در پایان ماه سپتامبر با آقای س askedال کردم. وسلین ، هنگام تبلیغ کار من به عنوان “بهترین شهردار با عملکرد عالی در کوزوو”. وی نوشت: “در آن زمان ، من اشاره كردم كه نه سه ماه و نه شش ماه برای آمادگی برای انتخابات محلی كافی نبود.”

لالادروچی همچنین می گوید که پس از ماه نوامبر ، شاخه PDK در درناس ، همانطور که وی می گوید ، با برخی از متخلفان نه تنها از شاخه درناس بلکه حتی فراتر از آن ، شروع به انکار نام او به عنوان نامزد PDK برای شهردار درناس کرد.

“کسانی بودند که می گفتند شعبه شهردار را که اطاعت نکرد تحمل نمی کند. حتی در مورد من و کارهایم با اعضای ریاست شعبه فاصله عمومی بود. به مدت سه سال ، کار من منجر به پیوستن 9 نفر از اعضای مجمع احزاب دیگر به گروه اعضای مجمع PDK شد. اما این برخی نامشروع را دوست نداشت. وی گفت: “به همین دلیل من مسئولیت شرایط را بر عهده نمی گیرم.” / صدا

پست کامل:

من ، Ramiz Lladrovci ، نامزدی برای دوره دوم ، مسئول شهرداری درناس را اعلام می کنم!

به دلیل عدم تأیید نامزدی من برای شهردار درناس ، از سمت ریاست جمهوری و سرپرست شهرداری PDK ، من نامزدی خود را برای نامزدی شهردار درناس ، برای یک دوره دیگر اعلام می کنم!

من موضوع دوره دوم را در جلسه ای با رهبرمان در اواخر سپتامبر با آقای با نشاط ، در هنگام تبلیغ کار من به عنوان “بهترین شهردار با عملکرد عالی در کوزوو”. در آن زمان ، من اشاره کردم که نه سه ماه و نه شش ماه برای آماده سازی انتخابات محلی کافی نبود.

من برای امنیت نامزدی خود برای بار دوم در شعبه درناس و در ریاست جمهوری PDK تعهداتی داشتم. انتظار می رفت این تعهد در نوامبر گذشته توسط شهردار وسلی رسمیت یابد. متأسفانه ، ضربه سنگین برای همه ما ، لاهه اتفاق افتاد.

پس از ماه نوامبر ، شاخه PDK در درناس با برخی از متخلفان نه تنها از شعبه درناس ، بلکه فراتر از آن نیز شروع به انکار نام من به عنوان نامزد PDK برای شهردار درناس کرد. کسانی بودند که می گفتند شعبه شهردار را که اطاعت نکرد تحمل نمی کند. در مورد من و کار من حتی با اعضای ریاست شعبه فاصله عمومی وجود داشت.

به مدت سه سال ، کار من منجر به پیوستن 9 عضو مجمع احزاب دیگر به گروه اعضای مجمع PDK شد. اما برخی از متخلفان آن را دوست نداشتند. به همین دلیل است که من مسئولیت شرایط ایجاد شده را بر عهده نمی گیرم.

من می دانم که اگرچه رئیس جمهور وسلی در سه جفت انتخابات در اینجا حضور داشت ، افراد عالی رتبه ای از حزب بودند که می گفتند من کاندیدای PDK نیستم ، برای PDK ، هاشم یا کادریون مطلوب نیستم ، که این باعث صدمه بسیار من شد. درست برعکس بود. با گوشت و خون تلاش کردم و کار کردم ، چون تنها شهرداری PDK Drenas بودم ، بدون دور دوم برنده شدم.

شاخه PDK در درناس و بیشتر رهبران PDK می دانند که من مورد زورگیری و ارعاب نیستم.

من منتظر بودم تا رئیس جمهور فعلی فکر کند ، همانطور که ریاست حزب باید در مورد کاندیداتوری من فکر می کرد.

من قصد ندارم از شاخه PDK در درناس یا سایر مجرمان خارج از شعبه اطاعت یا رتبه بندی کنم.

در تمام زندگی من مردی با ایمان و کلام بوده و هستم. این بیانیه من احتمالاً برای همه عواقب خواهد داشت ، به ویژه برای غیرقانونی ها در انتخابات آینده مرکزی و محلی.

بنابراین ، من برای دوره دوم نیز کاندیدای شهردار درناس هستم.

تصمیم برای دوره دوم دوباره در اختیار شهروندان شهرداری درناس است. من انتظار دارم که آنها بخواهند یا نخواهند تصمیم بگیرند تا چهار سال دیگر من را در راس شهرداری ببینند.

در دسترس شما،

رامیز لالادروچی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *