لاپی در یک تورنمنت دوستانه دیگر در ترکیه پیروز می شود و تیم اوکراین را شکست می دهد – آخرین اخبار

[ad_1]

لاپی در یک تورنمنت دوستانه دیگر در ترکیه پیروز شد و تیم اوکراین را شکست داد


ورزش
25 ژانویه 2021 – 2:10 بعد از ظهر

جزئیات

پاوز با مسابقات خوب کنترل در آنتالیا ، ترکیه ، جایی که او در حال انجام مرحله آماده سازی است ، ادامه داد.

این تیم با هدایت طاهر باتاتینا ، مربی ، پیروزی واضح 2-0 را مقابل تیم اوبولون اوکراین به دست آورد.

تصویر

دو گلزن لالپجا در این چالش ادون سدریو و کاستریوت سلمانی بودند.

لازم به ذکر است که تیم کوزوو هنگامی که دروازه بان جدیدشان ماریان کوریچ در دقیقه 31 ضربه پنالتی حریف را مهار کرد ، پنالتی دیگری دریافت کرد.

پیام کامل از باشگاه:

تیم Llap در آخرین مسابقه کنترل این چرخه مقدماتی در آنتالیا ، مقابل تیم اوکراین ، Obolon با نتیجه 0-2 پیروز شد. گل ها توسط دو مدافع راست ادون سدریو و کاستریوت سلمانی به ثمر رسید.

در ابتدا ، در دقیقه اول بازی ، سادریو پس از دریافت توپ از ولیو ، موفق شد دروازه بان اوکراین را با یک ضربه قدرتمند چپ شکست دهد و از Llap عبور کند.

در نیمه اول بازیکنان ما به طور کلی تسلط داشتند و موقعیت های گل دیگری نیز داشتند ، در حالی که لازم به ذکر است پرونده ای که در دقیقه 31 بازی از ماریان کوریچ دروازه بان ما انتظار داشت.

در نیمه دوم ، مربی باتاتینا بازیکنان دیگری را نیز در اختیار داشت که در اختیار داشت و بازی را تا پایان به خوبی کنترل کرد. در دقیقه 69 ، هافبک سلمانی به صورت محصور در منطقه قرار گرفت و مسئولیت اجرای مجازات را بر عهده گرفت و از 11 متر دقیقاً نتیجه نهایی مسابقه ، اوبولون-لاپی 0-2 دقیق بود.

ترکیب اصلی Llap:

1. ماریان کوریچ – 25. آردیت پپوسی (3. امیر حصاری – 46 ′) ، 5. الویس پرنسی ، 16. ایلیر کراسنقی (21. آلبان رمضانی – 72 دقیقه) ، 8. بنیامین امینی / c / (14. انیس استوبلا) ) – 88 ′) – 23. کوشترم شعبانی ، 17. آربنور رمضانی (15. لیس بهرامی – 81) ، 37. Engjëll Hoti (99. Premtim Jakupi – 76 ′) ، 10. Valmir Veliu (22. Kastriot Selmani – 46 ′) – 11. Muhamet Hiseni (20. Edon Zekiri – 61 ′). /Zeri.info

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *