لیمائی: مشارکت SSS در ماموریت های صلح ، اعتماد هزاران مرد – آخرین اخبار

[ad_1]

لیمائی: مشارکت SSS در مأموریت های حفظ صلح ، اعتماد هزاران مرد


رهبر ابتکار سوسیال دموکرات ، فاطمیر لیماج ، گفت که تصمیم امروز مجمع برای اجازه دادن به SSS برای شرکت در مأموریت های صلح در خارج از کوزوو یک لحظه تاریخی است.

به گفته وی ، امروز یکی از میراث هزاران مرد نه تنها از این نسل ، بلکه از نسل های قبلی است که آزادی کوزوو را امکان پذیر کردند.

“تصمیم امروز مجمع کوزوو برای اجازه دادن به ارتش ما برای شرکت در مأموریت های صلح در خارج از خاک جمهوری ما و همراه با نیروهای آمریکایی یک لحظه تاریخی برای کوزوو است ، که یک ستون مهم دولت ، مانند دیگر را تقویت می کند. ارتش. وی در فیس بوک نوشت: “امروز ، یکی از میراث هزاران زن و مرد ، نه تنها از این نسل ، بلکه همچنین از نسل های گذشته ، که آزادی کوزوو را امکان پذیر کردند ، در حال تحقق است.”

پست کامل وی:

تبریک می گویم ، کوزوو!

تصمیم امروز مجمع کوزوو برای اجازه ارتش ما برای شرکت در مأموریت های صلح در خارج از خاک جمهوری ما و با نیروهای آمریکایی یک لحظه تاریخی برای کوزوو است ، که یک ستون مهم دولت ، مانند ارتش را بیش از پیش تقویت می کند. .

امروزه ، نه تنها توسط این نسل ، بلکه همچنین توسط نسل های قبلی که آزادی کوزوو را امکان پذیر کرده اند ، یکی از میراث های هزاران زن و مرد در حال تحقق است.

هیچ امتیاز بیشتری وجود ندارد و ارتش نمی تواند احترام بیشتری داشته باشد و بندرت اتفاق می افتد ارتش جدید با مبارزان آزادی که همراه با ارتش کشورهای دوست در مأموریت های نجیب شرکت می کنند ، جلال احترام را به یاد داشته باشید که اولین فرمانده این ارتش آدام یاشاری ، فرمانده افسانه ای بود.

خوشا به حال آن دختران و پسران که در مأموریت های صلح با ارتش ایالات متحده لباس ارتش کوزوو را به تن می کنند.

تبریک می گویم ، کوزوو!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *