مربی سابق پدوفیل آلبانیایی یونان را دستگیر و استرداد کرد ، دو خردسال را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد – آخرین اخبار

[ad_1]

کودک مربی سابق آلبانیایی دستگیر و از یونان استرداد شد و مربی سابق دو کودک خردسال را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد


تیرانا – Sokol Metai ، مربی سابق 55 ساله ، که به جرم آزار و اذیت جنسی نسبت به خردسالان محکوم شده است ، از یونان استرداد شد.

به گفته پلیس ، سوكول متای پس از محكومیت دادگاه بدوی تیرانا به پنج سال زندان به جرم “آزار جنسی” و دادگاه تجدیدنظر تیرانا برای تأیید این مجازات تحت تعقیب بین المللی قرار گرفت.

در 15 نوامبر 2015 ، در نزدیکی جوراب های یک مجتمع در تیرانا ، با وسیله نقلیه خود ، سوکول متای محکوم ، که یک مربی فوتبال بود ، دو خردسال را که یکی از آنها در دوره فوتبال خود دانش آموز بود ، مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد.

یکی از مردان جوان ادعا می کند که متهم با تلاش برای لمس مکان های صمیمی ، مرتباً با کلمات و اقدامات مشخص او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد. با مراجعه به قضاوت ، شخص زیان دیده K. Gj. از طریق دوست خود با Sokol Metai آشنا شده است.

آنها شماره تلفن ها را رد و بدل کردند و چندین بار با هم ارتباط برقرار کردند. به گفته مقتول ، وی در طی مکالمه بین آنها با س questionsالاتی از جمله: “آیا دوست داری با من بمانی؟” ، “آیا دوست داری؟” ، “آیا وقتی می خواهم با تو بمانم به من جواب می دهی؟ “

در یکی از جلسات ، متایی سعی کرد تا مرد مصدوم جسمی را لمس کند. به همین دلیل K. Gj. از دوست خود RV دعوت کرده است تا برای Metaj دام بیندازد و او را به عنوان یکی از “کسانی که می خواست” معرفی کند.

متایی دو جوان را به کوچه ای فرستاد. وقتی او سعی کرد با یکی از آنها تنها باشد ، آنها به صورت او مشت زدند و رفتند.

توجه پلیس:

استرداد از یونان ، شهروندی که به جرم آزار و اذیت جنسی نسبت به خردسالان محکوم شده است.

به دنبال همکاری OGC اینترپل تیرانا ، با شرکا ، برای دستگیری و استرداد افراد تحت تعقیب بین المللی ، در نتیجه تبادل اطلاعات ، وی در یونان دستبند بسته و توسط شهروند آلبانیایی سوکول متای ، ساکن 55 ساله به آلبانی تحویل داده شد. از تیرانا.

سوكول متای پس از محكومیت دادگاه بدوی تیرانا به پنج سال زندان به جرم “آزار جنسی” و دادگاه تجدیدنظر تیرانا برای تأیید این مجازات تحت تعقیب بین المللی قرار گرفت.

خلاصه رویداد:

در 15 نوامبر 2015 ، در نزدیکی جوراب های یک مجتمع در تیرانا ، با وسیله نقلیه خود ، سوکول متای محکوم ، که یک مربی فوتبال بود ، دو خردسال را که یکی از آنها در دوره فوتبال خود دانش آموز بود ، مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد. / Tch

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *