مرکل: 2020 سخت ترین سال من است ، من هرگز انتظار سال جدید با این همه امید را نداشتم – آخرین اخبار

[ad_1]

مرکل: 2020 سخت ترین سال من است ، من هرگز انتظار سال جدید با این همه امید را نداشته ام


جهان
31 دسامبر 2020 – 15:34

آنگلا مرکل سال 2020 را به عنوان سخت ترین سال در طول 15 سال حکومت خود معرفی کرد ، در حالی که با شروع واکسیناسیون علیه COVID-19 ، 2021 را سال امید معرفی کرد.

در مصاحبه عاطفی نادر ، صدراعظمی که آلمان و اتحادیه اروپا را به بحران مالی در سال 2008 سوق داد ، بحران بدهی یونان یک سال بعد و بحران مهاجرت 5 سال پیش ، جریان اعتراضات را که با انزوای تحمیل شده آن مخالف بود ، محکوم کرد. محدود کردن همه گیری

“بگذارید شخصاً به شما چیزی بگویم ، 9 ماه دیگر انتخابات پارلمانی خواهیم داشت و من دیگر نامزد نخواهم شد. بنابراین امروز احتمالاً آخرین باری است که می توانم در مورد سال نو با شما صحبت کنم. آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان گفت: “من اغراق نمی کنم وقتی می گویم در این 15 سال ما هرگز سال گذشته را اینقدر سخت ندیده ایم و هرگز انتظار چنین سالی را با چنین امیدی نداشته ایم.”

طبق توصیه های علمی ، ارزیابی خانم مرکل از مدیریت صحیح موج اول همه گیری ، به انتقادی از آنچه ناتوانی در مقابله با موج دوم تلقی می شود ، تبدیل شده است.

“من می توانم تصور کنم که برای افرادی که عزادار عزیزانشان شده اند ، که جان خود را به دلیل ویروس کرونا از دست داده اند یا وقتی که هنوز ویروس مورد سوال است و توسط برخی افراد ناامید تکذیب می شود ، چقدر تلخ است. مرکل گفت: “نظریه های توطئه نه تنها نادرست و خطرناک است ، بلکه بدبینانه و بی رحمانه است.”

چهارمین و آخرین دوره مرکل با نارضایتی محافظه کاران در پی از دست دادن انتخابات منطقه ای همراه بود ، که دلیل تصمیم رئیس وزیر در مورد استقبال از یک میلیون پناهجو در سال 2015 بود. / Euronews.al

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *