معلمی از درناس نمرات پسرش و 10 دانش آموز دیگر را محکوم کرد ، آنها را ارتقا داد – آخرین اخبار

[ad_1]

معلم از درناس مجازات شد ، او نمرات پسر و 10 دانش آموز دیگر را بهبود بخشید
عکس گویا


پس از اعتراف به جرم سو abuse استفاده از مقام ، متهم فهمی رامای توسط دادگاه پایه در پریشتینا 1500 یورو جریمه شد.

سوگند دادگستری گزارش داد ، رامی همچنین به جعل سند رسمی که خود را بی گناه شناخته است متهم شده است.

این حکم روز پنجشنبه توسط قاضی آلبان آیوازی ، پس از دادرسی اولیه اعلام شد.

پس از خواندن کیفرخواست توسط دادستان شکلزن ابراهیمی ، متهم رامی به جرم سو abuse استفاده از موقعیت یا قدرت اعتراف کرد ، در حالی که به جرم جعل سند رسمی خود را بی گناه دانست.

ابراهیمی دادستان برای چنین ادعای گناه گفت که این اقدامات در یک اتحادیه واقعی انجام شده و گفته است که موقعیت وی به ترتیب براساس قانون مجازات ، ماده 80 و نظریه کیفری است.

از طرف دیگر ، وکیل متهم رماج ، وکیل رامه درشج ، از دادگاه خواست تا این ادعای مجرمانه را تأیید و برای موکلش مجازات کمتری صادر کند ، با این استدلال که وی اقدامات انتظامی نیز انجام داده است.

به دنبال اظهارات طرفین ، قاضی آیوازی ادعای مجرم را تأیید كرد و رأی را كه در ابتدا وی را به شش ماه زندان محكوم كرد ، اعلام كرد. اما با موافقت وی ، حکم زندان به جریمه 1500 یورویی که وی می توانست در سه قسط پرداخت کند ، تخفیف یافت.

در مورد جرم جعل سند رسمی ، قاضی آیوازی گفت که او با یک تصمیم خاص این روش را جدا می کند.

وی افزود که برای این جرم ، صلاحیت موضوع ارزیابی می شود اگر در صلاحیت اداره جرایم جدی باشد.

در همین رابطه قاضی عیوضی گفت كه ظرف 10 روز طرفین می توانند اعتراض خود را مطرح كرده و تقاضای رد كیفرخواست را كنند.

در غیر این صورت ، فهمی رامای در دادگاه اساسی در پریشتینا در 9 مارس 2020 ، پس از اعتراف به جرم در دادرسی اولیه در تاریخ 4 مه ، مجرم شناخته شد وی به جرم دو جرم به نه ماه زندان محکوم شد.

با این وجود ، وكیل راما ، درشای ، از این رأی فرجام خواهی كرد ، پس از آن دادگاه تجدیدنظر با استدلال عدم رعایت قوانین رویه ای برای پذیرش گناه ، پرونده را برای اعاده دادرسی مجدداً پس داد.

طبق کیفرخواست ، که در 27 دسامبر 2019 تنظیم شد ، فهمی رامی متهم شد که در تاریخ 30 مه 2014 ، حدود ساعت 16:00 ، در مدرسه ابتدایی و متوسطه اول “Shote Galitsa” ، در روستای Tardets در Drenas ، با استفاده از مقام رسمی خود ، به عنوان معلم رسمی معلم سطح دبیرستان ، نگهبان کلاس چهارم ، از وظیفه رسمی خود سوused استفاده کرده است.

در کیفرخواست ادعا شده است که وی این کار را به نفع دیگران انجام داده است ، به طوری که وی با مداخله در دفتر خاطرات کلاس IX / 1 ، جایی که داوطلبانه ارزیابی های موجود را در نیمه دوم سال بهبود بخشید ، از اختیارات خود فراتر رفت. 14 ، در موضوع زیست شناسی ، بدون دانش در آموزش موضوع.

در کیفرخواست ادعا شده است که متهم در نمرات 11 دانش آموز از جمله پسرش دخالت کرده و نمرات آنها را بهبود بخشیده و در نتیجه معدل خود را برای همه دروس افزایش داده و نمرات خود را ارتقا داده است.

بنابراین وی متهم به ارتکاب جرم “سو abuse استفاده از مقام یا قدرت” شده است.

در همین حال ، طبق بند حمایتی دوم کیفرخواست ، وی به سو of استفاده از وظیفه رسمی خود با درج اطلاعات نادرست در سند رسمی متهم شد ، به طوری که پس از دریافت دفترچه یادداشت از پایه نهم ، با ارزیابی ها 11 دانش آموز را در کلاس زیست رتبه بندی کرد. بنا به درخواست او ، بدون اطلاع از معلم موضوع ، اکنون شاهد Hysen Halilai است.

بنابراین رامی متهم به ارتکاب جرم “جعل سند رسمی” در اتحادیه واقعی با جرم تحت بند 1 کیفرخواست شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *