ناگاوچی می گوید آنها از سال آینده روی ارائه آموزش دوگانه کار می کنند – آخرین اخبار

[ad_1]

ناگاواتسی می گوید آنها از سال آینده در تلاشند تا آموزش دوگانه ارائه دهند


وزیر آموزش ، علوم ، فناوری و نوآوری ، آربری ناگاوچی ، در بیانیه ای برای اقتصاد آنلاین گفت که آنها از سال تحصیلی آینده در تلاشند آموزش “دوگانه” برای دانش آموزان ارائه دهند.

آموزش “دوگانه” سیستمی است که در آن آموزش شرکت با موضوعات هنرستان ترکیب می شود.

“آموزش و مهارت شغلی یکی از اهداف استراتژیک ما است. ما برای موفقیت در آموزش حرفه ای بهتر برای دانش آموزان ، همکاری با شهرداری ها و هنرستان ها را آغاز کرده ایم. ما همکاری خود را با شرکای خود که در این زمینه پشتیبانی می کنند افزایش داده ایم. “

“ما در حال ادغام و تلاش برای ارائه آموزش دوگانه از سال تحصیلی آینده ، در کل 2023-2022 هستیم ، به طوری که فرصت هایی برای صنایع برای توسعه تجارت وجود دارد تا آموزش دوگانه را برای دانش آموزان ارائه دهند. ما در حال آماده سازی برای سال تحصیلی جدید هستیم. “

علاوه بر این ، ناگاوچی گفت که ایجاد سیاست های واقعی با شرکت ها ، شرکت ها به منظور تطبیق بازار کار مهم است

“داشتن سیاست های واقعی ، همکاری با بنگاه ها ، بنگاه ها و هماهنگی مناسب با همه اهدا کنندگان و شرکای ما تحت هدایت وزارت آموزش و پرورش بسیار مهم است ، به طوری که علاقه هر کودک دیده شود.”

“… همچنین دستیابی به نتایج آنها در بهبود مهارت ها و شایستگی ها هم در تأمین نیازها و نیازهای بازار کار و هم در پیش بینی آنچه برای توسعه اقتصادی کشور مهم است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *