نظرات تحلیلگران در مورد بازی پریستینا: صعود به تیم موفق ترین تیم در مسابقات اروپایی خواهد شد – آخرین اخبار

[ad_1]

نظرات تحلیلگران درباره بازی در پریستینا: صعود به تیم باعث موفقیت بیشتر آنها در مسابقات اروپایی می شود


ورزش
11 آگوست 2021 – 5:18 بعد از ظهر

پریستینا دومین بازی خود را در مرحله مقدماتی لیگ همایش مقابل بودو / گلیمت انجام می دهد.

Gazetasheshi.com می نویسد ، در 12 آگوست ، پریستینا دومین بازی معتبر خود برای دور سوم لیگ کنفرانس را برابر بودو / گلیمت انجام می دهد.

این دیدار که یک هفته پیش انجام شد ، در ورزشگاه فادیل وکری 2-1 به سود پلیساوا به پایان رسید ، نتیجه ای که باعث شد پریشتینا راهی مرحله پلی آف شود.

در گفتگو با Gazetasheshi.com ، آربن ذکیری ، تحلیلگر فوتبال گفت که احتمالا پریشتینا از نظر ورزشی واجد شرایط خواهد بود. او گفت: “احتمالاً ، البته ، اما از نظر 90 دقیقه به عنوان یک کل تاکتیکی ، باید همگنی و فشردگی تیم و به ویژه تجربه را مشاهده کرد ، که انتظار می رود از نظر من بسیار مهم باشد.”

وی افزود شرایط دیگر مانند حضور همه بازیکنان برای کمک به زمین ، مصدومیت ، کنار آمدن با فضای پر سر و صدا و سایر موارد تأثیر بسزایی خواهد داشت.

“حضور هواداران فشار زیادی را بر بازیکنان پریشتینا وارد می کند ، اما انگیزه در این مورد افزایش می یابد و من معتقدم که آنها تمام تلاش خود را خواهند کرد و بنابراین داستانی می نویسند تا موفق ترین تیم در عرصه بازی شوند. بین المللی “، گفت ذکیری.

در پایان ، او گفت که زکریا رمضانی مربی پریشتینا می داند چگونه مسابقات بزرگی مانند این را آماده کند.

از سوی دیگر ، آرسیم پرپولی ، تحلیلگر نیز معتقد است که پریستینا برنده خواهد شد و شرایط بیشتری را کسب خواهد کرد. “این نه تنها برای پریشتینا ، بلکه برای کل جامعه ورزشی استثنایی خواهد بود.”

پریپولی می گوید قهرمان کوزوو نباید کار مسابقه را به شانس واگذار کند ، بلکه باید تا آنجا که ممکن است مشغول باشد و تصمیم تاکتیکی مناسب باشد.

وی در پایان گفت: “نروژی ها در خانه خطرناک هستند ، بنابراین باید تاکتیکی بهتر از آنها تصمیم بگیریم.”

بیلبیل سوکولی یا با نام مستعار “پروفا” می گوید نتیجه در اولین مسابقه برای پریستینا مساعد بود.

“نتیجه 2-1 در پریشتینا برای محاسبات تاکتیکی پریستینا بسیار مطلوب است. این پتانسیل این را دارد که از نظر تاکتیکی واضح تر و با قابلیت های تاکتیکی بیشتری تعریف شود. “

“من انتظار دارم که پریستینا از بودا عبور کرده و فراتر برود. وی گفت: “مطمئناً موفقیت بزرگی خواهد بود که بر شهرت فوتبال کوزوو تأثیر مثبت خواهد گذاشت.”

پریستینا امروز به نروژ سفر کرد و در آنجا اعلام کرد که “اعزام” آنها به اسکاندیناوی موفقیت آمیز بوده است.

دیدار با بودو / گلیمت فردا در ورزشگاه آسپمیرا از ساعت 20:00 انجام می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *