هازیری: ما در مسابقه پیروزی در انتخابات شرکت می کنیم – آخرین اخبار

[ad_1]

هازیری: ما در رقابت برای پیروزی در انتخابات هستیم


کوزوو انتخابات پارلمانی را در 14 فوریه برگزار می کند و همه نیروهای سیاسی در زمین هستند و تلاش می کنند تا رأی دهندگان را تأمین کنند.

“گفتگوی بالکان” یورونیوز آلبانی در قسمت بعدی به قدیمی ترین حزب کوزوو ، لیگ دموکراتیک کوزوو و مقدمات آن برای مبارزات انتخاباتی می پردازد.

برای گفتن بیشتر در مورد این کمپین و اهداف آنها ، گفتگوی بالکان به طور طولانی با معاون شهردار لوتفی هازیری ، که همچنین شهردار گیلان است ، صحبت کرد. وی علناً اذعان کرد که LDK با یک مبارزات انتخاباتی دشوار روبرو است.

“هر روند انتخابات دشواری ها ، چالش ها و مشکلاتی دارد که روند انتخابات به طور کلی به همراه دارد ، اما آنچه برای LDK دشوار است حضور در دولت است. “پس از نتیجه 6 اکتبر ، پس از حاکمیت مشترک با Vetëvendosje ، که 50 روز به طول انجامید ، ما یک دولت اقلیت با بسیاری از مشکلات و چالش ها در سیاست ایجاد کردیم ،” – می گوید: معاون رئیس حزیری.

بسیاری از این اقدام DLK انتقاد کرده و آن را غیراخلاقی می دانند ، اما شهردار گیلان چنین عقیده ای ندارد.

شهردار گیلان گفت: “ما هیچ گزینه دیگری نداشتیم و دولت آقای هوتی به عنوان تنها گزینه ساخته شد ، زیرا ما به عنوان دومین نیروی خارج از انتخابات باید دولت را می ساختیم.”

آلبین کورتی ، نخست وزیر پیشین LDK در دولت پس از انتخابات 6 اکتبر 2019 تشکیل شد و گفت: “اتحادیه دموکراتیک کوزوو نیرویی است که نباید جدی گرفته شود” از VV نمی توان برای معاون رئیس اتحادیه دموکراتیک کوزوو درست دانست.

“در واقع ، ما از تغییرات آقای کورتی در LDK ، و همچنین از سایر مسائل سیاسی آگاه هستیم. هازیری گفت: “ما اکنون در یک مسابقه سیاسی هستیم و واژگان و نگرشهای سیاسی برای مصرف سیاسی ساخته شده است ، در حالی که ما چنین حزبی نیستیم.”

در طول مصاحبه ، روزنامه نگار Franco Egro همچنین در مورد خروج Vyosa Osmani از DLK صحبت کرد. از نظر آقای هازیری ، ترک خانم عثمانی برای او ضرر بزرگی است ، نه برای حزب.

لطفی هازیری گفت: “خود خانم عثمانی در زمینه سیاسی طولانی آسیب خواهد دید ، نه LDK ، زیرا او همچنان در سیاست خواهد بود.”

لوفتی هازیری با استناد به نظرسنجی ها و برداشت عمومی گفت که اتحادیه دموکراتیک کوزوو کاندیدای بالقوه ای است که در انتخابات 14 فوریه پیروز خواهد شد.

معاون رهبر LDK گفت: “با آقای هوتی ، ما مسئولیت را بر عهده خواهیم گرفت و آماده پیروزی خواهیم بود ، زیرا طبق نظرسنجی های ما ، ما در حال پیروزی پیروز هستیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *