هازیری: کمک های مالی صندوق هزاره به 25 زن کارآفرین در گیلان کمک می کند – آخرین اخبار

[ad_1]

هازیری: کمک های مالی صندوق هزاره به 25 زن کارآفرین در گیلان کمک می کند


شهردار گیلان ، لطفی هازیری امروز توافق نامه ای با مدیر HELP ، Shqipe Breznica برای اعطای 25 کمک هزینه به زنان کارآفرین امضا کرد که هدف آن افزایش مشاغل از طریق استفاده کارآمدتر از انرژی است.

به همین مناسبت ، هازیری از HELP و مدیر آن Shqipe Breznica بعنوان بخشی از پروژه اجرا شده توسط بنیاد هزاره در کوزوو ، جایی که گیلان از ذینفعان برنامه دوم برای بازسازی و نوسازی ساختمانهای خصوصی است که دارای صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می باشد ، تشکر کرد.

هازیری گفت: “این برنامه ها به ویژه به زن کارآفرین ، مادر و سرپرست خانواده که از برنامه هزاره که سازمان HELP در اختیار شهرداری گیلان قرار می دهد ، بسیار کمک خواهند کرد ،”

Shqipe Breznica ، مدیر HELP ، گفت: 25 زن کارآفرین از طرح کمک برای خرید تجهیزات صرفه جویی در مصرف برق بهره مند شدند.

زنان می توانند پس از افتتاحیه مسابقه ، جایی که انتخاب از طریق یک فرآیند شفاف انجام می شود ، اقدام کنند ، در حالی که این پروژه با همکاری و مشارکت با شهرداری گیلان اجرا می شود.

والبونا طاهیری ، مدیر توسعه اقتصادی ، در عین حال گفت که سرمایه گذاری در تجهیزات صرفه جویی در انرژی برای این پروژه به زنان کمک می کند تا هزینه های عملیاتی را کاهش دهند و سپس این ابزارها را بر رشد و توسعه تجارت خود متمرکز کنند. / کلانکوسووا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *