هفته دوم واکسیناسیون در آلبانی با کارکنان کودکان آغاز می شود – آخرین اخبار

[ad_1]

هفته دوم واکسیناسیون در آلبانی با کارکنان کودکان آغاز می شود


هفته دوم واکسیناسیون علیه Covid در آلبانی امروز با کارکنان بهداشت بخش اطفال که کودکان تحت تأثیر ویروس کرونا را معالجه می کند ، آغاز شد.

وزیر بهداشت و رفاه اجتماعی Ogerta Manastirliu از نزدیک روند واکسیناسیون را کنترل کرد ، در حالی که گفت واکسیناسیون Covid-19 به صورت ترکیبی ادامه خواهد یافت. وی گفت: 447 پزشک و پرستار خط مقدم تاکنون واکسینه شده اند.

ماناستیرلیو گفت: “دقیقاً 447 پزشک ، پرستار ، اپیدمیولوژیست واکسینه شده اند که در ارائه خدمات پیشتاز هستند.”

وزیر اضافه کرد که واکسیناسیون نه تنها برای کارکنان بیمارستانهای کوید ، بلکه برای اولین پزشکان در خدمات اورژانس و احیا و همچنین واکسیناسیون ترکیبی با افراد مسن در خانه های سالمندان ادامه خواهد داشت.

وی افزود که علاوه بر قرارداد با Pfizer ، انتظار می رود در این هفته پاسخی از طرف COVAX در مورد زمان تحویل اولین واکسن ها ارائه شود.

“ما واکسن را طبق برنامه های خود ادامه خواهیم داد ، هم از نظر توافق با Pfizer و هم از نظر توافق با Covax. ما اطلاعات دقیق تری در مورد تهیه دوزهای Covax خواهیم داشت ، امیدواریم در این هفته دقیقاً با برنامه واکسیناسیون برای گروه های در معرض خطر که پزشک و پرستار هستند و همچنین واکسیناسیون سالمندان در خانه های سالمندان ادامه دهیم. مردم ، و همچنین با واکسیناسیون ترکیبی ، با افراد مسن بالای 75 سال ادامه می دهند “. وزیر گفت. / یورونیوزآلبانی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *