هوتی: برزوویتسا به یک پیست اسکی بین المللی تبدیل خواهد شد – آخرین اخبار

[ad_1]

هوتی: برزوویکا به یک پیست اسکی بین المللی تبدیل خواهد شد


نخست وزیر فعلی کوزوو ، آدولا هوتی امروز از مرکز ورزشی و تفریحی برزوویکا دیدن کرد و در آنجا با نمایندگان فدراسیون اسکی کوزوو و سه ورزشکار المپیکی دیدار کرد.

نخست وزیر هوتی در این بازدید ضمن تأیید مجدد بر حمایت بی قید و شرط دولت از گردشگری کوهستان ، تأکید کرد که “حضور در این کوه ها ، دیدن اسکی بازان ، دختران و پسران کامل به همراه فدراسیون اسکی بسیار خوشحال کننده است”.

هوتی گفت: “ما با برخی از آنها در مورد شرایط موجود و نیاز به احیای كامل این مركز و تبدیل شدن به یك پیست اسكی بین المللی گفتگوی خوبی داشتیم.”

علاوه بر این ، رئیس فعلی تأکید کرد که کوزوو تحت توافقنامه واشنگتن وارد چندین پروژه بزرگ شده است و انتظار دارد سرمایه گذاری امسال در این مرکز با سرمایه گذاران آمریکایی در قالب یک مشارکت دولتی و خصوصی ، جایی که کوزوو در زیرساخت ها سرمایه گذاری می کند ، بتن ریزی شود. و سایر سرمایه گذاری های جانبی ، در حالی که قسمت تجاری توسط سرمایه گذاران ساخته و نگهداری می شود.

همچنین نخست وزیر هوتی گفت که انتظار دارد این مرکز در مدت زمان کوتاهی به مکانی پر از اسکی باز و گردشگری توسعه یافته بین المللی تبدیل شود.

نخست وزیر هوتی در این بازدید از مرکز تفریحی و ورزشی برزوویکا ، وزیر فرهنگ ، جوانان و ورزش ، والورا دوموشی و وزیر زیرساخت ها ، اربان ابراشی را همراهی می کرد. / زری

تصویر

تصویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *