هوتی سال نو را به شهروندان تبریک می گوید – آخرین اخبار

[ad_1]

هوتی سال نو را به شهروندان تبریک می گوید


نخست وزیر وقت اودالله هوتی شب سال نو را به شهروندان تبریک گفت.

هوتی در سلام و احوالپرسی خود نوشت كه سالی كه ما پشت سر گذاشتیم سخت بود زیرا در این زمان همه گیری برای سلامتی شهروندان دعا می كرد.

وی ضمن آرزو برای کسانی که به سرعت تحت تأثیر این ویروس قرار گرفتند ، COVID-19 را به همه کسانی که جان خود را از دست داده اند یادآوری کرد.

هوتی بدون اشاره به مشارکت پزشکان ، پرستاران ، پلیس ، بازرسان ، بلکه همه شهروندان ، آنجا را ترک نکرد.

پیام کامل هوتی:

شهروندان عزیز جمهوری کوزوو ،

خانم ها و آقایان،

من می خواهم آرزوهای قلبی خود را برای سال جدید با دعای سلامتی ، سعادت و موفقیت در خانواده های شما بیان کنم.

سالی که پشت سر گذاشته ایم دشوار بوده است. این همه گیری همه ما را تحت تأثیر قرار داده است. دعای من امشب برای خانواده هایی است که عزیزان خود را از دست داده اند ، از جمله خانواده های پزشکان و پرستاران ، افسران پلیس و سایر کارکنان که در حین انجام وظیفه جان خود را از دست داده اند. در حالی که برای افراد آسیب دیده آرزوی بهبودی سریع دارم.

تعهد استثنایی پزشکان ، پرستاران ، افسران پلیس ، بازرسان و شهروندان خودمان ، کوزوو را در زمره کشورهایی قرار داده است که با موفقیت با این همه گیری روبرو شده اند. به همین دلیل است که می خواهم از صمیم قلب از همه به خاطر حرفه ای بودن و تمایل به کمک به بیماران در سراسر کوزوو تشکر کنم.

ما همچنین از کشورهای دوست و اهدا کنندگان بی شمار به خاطر کمک هایشان سپاسگزاریم.

شهروندان عزیز ،

بیماری همه گیر بر رفاه و درآمد هر خانواده و مشاغل تأثیر گذاشته است.

دولت همه کارها را برای کمک به همه انجام داد. این حمایت ممکن است در حدی باشد که شهروندان ما سزاوار آن هستند ، اما بدون شک بسته بهبود اقتصادی ما در میان بزرگترین در منطقه و فراتر از آن است.

ما یارانه های کشاورزی را دو برابر کردیم ، به طور دسته جمعی از مشاغل پشتیبانی کردیم ، به زنان در تجارت کمک کردیم ، کمک های اجتماعی را دو برابر کردیم ، در شرایط سخت جوامع غیر اکثریت را حمایت کردیم ، از هنرمندان ، ورزشکاران و جوانان حمایت کردیم.

برای سهولت هرچه راحت تر برخورد شهروندان با این بحران ، اجازه برداشت 10 درصد پس انداز بازنشستگی را داده ایم.

با این اقدامات ، شهروندان دست كشور خود را احساس كردند ، احساس كردند كه در این زمان بحران تنها نیستند.

شهروندان عزیز جمهوری کوزوو ،

خانم ها و آقایان،

اگرچه سال سختی است ، اما موفقیت انکارناپذیری کسب کرده ایم. ما اعتماد و همکاری را با دوستان خود ، اول از همه با ایالات متحده و کشورهای اتحادیه اروپا ، برقرار کرده ایم. ما درها را برای دولت جمهوری کوزوو ، از کشورهای منطقه ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، به بروکسل ، به مقرهای ناتو تا کاخ سفید گشوده ایم. این سطح از همکاری سالهاست که احتمالاً از زمان رئیس جمهور روگوا در کوزوو وجود نداشته است.

امروز ، دوستان ما از ما پشتیبانی می کنند تا در اسرع وقت مسیر یک طرفه ادغام ما در ساختارهای یورو-آتلانتیک را به پایان برسانیم.

من گفتگوی سیاسی را با صربستان درباره اصول واضح شناخت متقابل ، از بین بردن ایده خطرناک مبادله سرزمینی ، از سر گرفتم.

امروز وضعیت بین المللی ما بسیار مطلوب تر است. همه از قبل می دانند که جمهوری کوزوو برای همه شهروندان یک کشور غیر قابل تقسیم و دموکراتیک است ، که اگر امروز نباشد ، فردا دوباره عضوی برابر از خانواده بزرگ ملت های آزاد خواهد بود.

ما به حفظ یکپارچگی مسسات ، تضمین اطمینان قانونی برای شهروندان و مشاغل ، ارتقا democratic ارزش های دموکراتیک خود از طریق یک دولت متمدن و متمدن که عادی بودن را در زندگی روزمره ما ارائه می دهد ، ادامه خواهیم داد.

در آینده نزدیک ، وقتی همه چیز بدون تعصب در سیاست های امروز مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد ، به وضوح بیان خواهد شد که اقدامات این دولت برای آینده کنونی و یورو-آتلانتیک جمهوری کوزوو بسیار مهم است.

سال نو مبارک 2021

خدا تو را حفظ کند

خداوند به جمهوری کوزوو برکت دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *