هوتی: واکسن COVID در ماه فوریه وارد می شود ، 20،000 نفر در یک روز واکسینه می شوند – آخرین اخبار

[ad_1]

هوتی: واکسن COVID در ماه فوریه وارد می شود ، 20،000 نفر در یک روز واکسینه می شوند


نخست وزیر فعلی کوزوو ، اودالله هوتی در یک کنفرانس خبری گفت که انتظار می رود اولین واکسن های ضد COVID در ماه فوریه وارد شود.

به گزارش “Zeri.info” ، هوتی نشان داد که چه افرادی ابتدا واکسینه می شوند.

“استراتژی ایمن سازی COVID-19 بزودی به جامعه ایمن سازی ارائه می شود و سپس توسط دولت تصویب می شود. وی گفت: “با مقادیر واکسن ها ، گروه هایی از شهروندان ، در ابتدا پزشکان و کارکنان بهداشتی ، افراد بالای 65 سال ، افراد در معرض خطر را واکسینه می کنیم ، این استراتژی اقدامات خاصی را که تاکنون انجام شده است با جزئیات ارائه می دهد.”

همچنین ، سرپرست دولت می گوید واکسیناسیون شهروندان مطابق با لیست آنها انجام می شود و با نام و نام خانوادگی عمومی می شود ، در حالی که وی گفت در طی یک روز حدود 20 هزار شهروند واکسینه می شوند.

“آنها در تمام شهرداری ها توزیع می شوند. لیست شهروندانی که طبق مهلت واکسیناسیون واکسینه می شوند ، با نام و نام خانوادگی عمومی می شود. برای واکسیناسیون حدود 20 هزار شهروند در یک روز “، هوتی تأکید کرد.

وی در عین حال گفت دولت 40 میلیون یورو برای تهیه واکسن اختصاص داده است.

“مذاکرات برای 535 واکسن مشخص شده است ، با اتریش برای 600 هزار واکسن ، و با Covax تمام مراحل برای 720 هزار واکسن به پایان رسیده است. علاوه بر این ، ما بودجه سال 2021 را تضمین کرده ایم و 40 میلیون یورو فقط برای واکسن اختصاص داده شده است. ما کاملا آماده هستیم هوتی تأیید کرد: “ما انتظار داریم اولین واکسن ها در ماه فوریه بیایند.” / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *