هوتی: کسانی که در 52 روز دو بار قانون اساسی را نقض کرده اند نمی توانند تصمیمات ما را لغو کنند – آخرین اخبار

[ad_1]

هوتی: کسانی که در 52 روز دو بار قانون اساسی را نقض کرده اند نمی توانند تصمیمات ما را لغو کنند


آدولا هوتی ، نامزد اتحادیه دموکراتیک کوزوو (LDK) ، روز جمعه در یک گردهمایی در دراگاش گفت که نخست وزیر پیشین ، با خطاب به آلبین کورتی ، که در 52 روز حکومت دو بار قانون اساسی را نقض کرد ، نمی تواند تصمیماتی را که در آن است لغو کند. منافع شهروندان و ارتباط تنگاتنگی با شرکای آمریکایی دارد.

“یكی از نامزدهای حزب سرخ گفت كه اولین كاری كه آنها هنگام آمدن به دولت انجام می دهند حذف توافق نامه های دولت از هوتی است ، بنابراین این دیدگاه آنها است. او و آنها دیگر نمی توانند حکومت کنند زیرا در 52 روز دو بار قانون اساسی را نقض کرده اند. هوتی گفت: “توافق ما درباره مشارکت SSS در مأموریت های صلح ، 1 میلیارد سرمایه گذاری ایالات متحده و به رسمیت شناختن اسرائیل توسط هیچ کس قابل لغو نیست ، زیرا اراده مردم کوزوو برای جهت یورو-آتلانتیک این کشور است.”

وی در دیدار با رأی دهندگان در درگاش هوتی ، برنامه توسعه گردشگری خود را ارائه داد.

وی گفت: یک زمینه مهم در دولت بعدی به رهبری LDK سرمایه گذاری و ارتقا بخش گردشگری در کوزوو ، از جمله گردشگری در فرصت های طبیعی و فرهنگی کشور ما است.

“ما می خواهیم همه زیبایی و شکوفایی کوزوو را ببینند. ما گردشگری را توسعه خواهیم داد ، نهادهای فرهنگی را مستقل خواهیم کرد ، از هنرمندان و رویدادهای فرهنگی حمایت خواهیم کرد. “

به گفته وی ، در زمینه توسعه اقتصادی اولویت کاهش شرایط وام ، یارانه نرخ بهره ، ارائه کمک های اقتصادی ، اجرای مالیات دیجیتال و آزادسازی بازار انرژی است.

“طرح LDK پیش بینی حمایت مداوم از کشاورزان و تولیدکنندگان با یارانه های بیشتر و کمک های مالی تولیدی را از طریق روش های شفاف ارائه می دهد. ما مناطق کشاورزی تحت آبیاری را افزایش خواهیم داد. نخست وزیر تعیین شده گفت: “ما شبکه آب آشامیدنی را برای همه شهروندان و تصفیه فاضلاب را خواهیم بست.” / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *