هوتی: کوزوو پس از همه گیری منطقه منجر به بهبود اقتصادی می شود – آخرین اخبار

[ad_1]

هوتی: کوزوو منطقه را در بهبود اقتصادی پس از همه گیری منطقه رهبری می کند


آدولا هوتی ، نخست وزیر منتخب اتحادیه دموکراتیک کوزوو (LDK) امروز در فریزاج گفت که کوزوو با بهبود اقتصادی سریع منطقه ، نتیجه یک بیماری همه گیر موفق ، منطقه را رهبری می کند.

هوتی گفت برخلاف مخالفانی که کوزوو را برای منافع شخصی و حزبی منزوی می کنند ، دولت تحت رهبری LDK ، به عنوان بخشی از حزب خلق اروپا ، همه درهای باز اروپا ، ایالات متحده و همه جا در کشورهای دموکراتیک را دارد.

وی از برنامه خود برای توسعه اقتصادی و غلبه بر اثرات همه گیر رونمایی کرد.

به همین مناسبت ، هوتی از دیاسپورای کوزوو که با حواله های خود نه تنها به خانواده ها بلکه به اقتصاد کوزوو نیز کمک کرد تا با سرعت و سهولت بیشتری بر اثرات همه گیر غلبه کند ، تشکر کرد.

“توسعه اقتصادی مبتنی بر بخش خصوصی خواهد بود که در قلب توسعه اقتصادی پایدار است. ما برای ایجاد شرایطی برای اشتغال پایدار و مناسب ، با ارتقا competition رقابت آزاد ، با نقش محدود دولت در اقتصاد ، عمدتا به عنوان تسهیل کننده و تنظیم کننده توسعه اقتصادی ، بر اساس اولویت های توسعه ملی ، با مراقبت ویژه از محیط زیست ، تلاش خواهیم کرد. نخست وزیر تعیین شده گفت: “برای حفظ آن برای نسل های آینده.”

هوتی اضافه کرد که کوزوو نیاز به تهیه یک جهت گیری استراتژیک بلند مدت برای توسعه دارد ، که اولویت های توسعه و چارچوب های اقتصادی ، مالی ، بودجه و بدهی عمومی را تعیین می کند که فراتر از دستورالعمل حکمرانی است.

“چنین سندی به عنوان یک کد اقتصادی عمل می کند ، که شامل اصول سیاست های اقتصادی است و به عنوان چارچوبی برای قوانین اقتصادی و رویه های اعمال شده در حمایت از توسعه اقتصادی عمل می کند. هوتی گفت: “چنین رویکردی شامل شدن و ادغام در توسعه با اثرات هم افزایی را تضمین می کند.”

وی گفت که برای فریزاج ، بودجه امسال و سال آینده برای 35 میلیون پروژه مختلف پیش بینی شده است ، از جمله فاضلاب ، حلقه بیرونی در بخش Prelez-Jerlive به Nerodime ، جاده به Kashtanjevo ، مترو اتومبیل در Ferizaj ، نوسازی از استادیوم شهر ، بازسازی دبیرستان ، هنرستان و بسیاری از پروژه های دیگر.

در حالی که محرم سفارکا رئیس شعبه LDK در اوروسی گفت که LDK دارای فرهنگ سیاسی ، بهترین کاندیدای نخست وزیری و برجسته ترین کاندیدای پارلمان برای حاکمیت کوزوو در این شرایط دشوار است. / صدا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *